• -30 грн.
Батарейки Xiaomi ZMI ZI5 Rainbow AA (NQD4000RT) 10 шт. ціна

Батарейки Xiaomi ZMI ZI5 Rainbow AA (NQD4000RT) 10 шт.

У наявності Код: 2922
- 30 грн
199 грн.
169 грн.
Без податку
Кількість

Доставка:
  

Самовивіз із магазину “Felex”
м. Дніпро. Показати на мапі

Забрати завтра

   Відправка поштовим оператором
"Нова пошта"

Відправимо завтра

Оплата:
  Оплачуйте покупку при отриманні
або Online на сайті
Гарантія 14 днів
Обмін/повернення товару протягом 14 днів

10 алкалінових батарей + бокс для зберігання
Ви закохаєтесь у них з першого погляду! Десять життєрадісних кольорів дозволять поглянути по-новому на звичні, нудні батарейки. Тепер ви можете визначати нові та старі батареї за кольором, а також підбирати їх до ваших пристроїв залежно від настрою. Розроблені спільно з Hitachi Maxell батарейки ZMI ZI5 Rainbow AA тримають заряд ще довше, і безпечні у використанні. Завдяки внутрішнім удосконаленням та оригінальному дизайну така, здавалося б, незначна дрібниця як батарейка стане ще одним способом висловити вашу невичерпну любов до життя.

Працює ще довше, ще надійніше
ZMI ZI5 Rainbow AA відрізняються не тільки оригінальним дизайном, а й унікальним внутрішнім механізмом роботи. Як основу було обрано елемент живлення від японської корпорації Hitachi Maxell, який забезпечує більш високу ємність розряду порівняно із звичайними алкаліновими батарейками. Використання запатентованої технології волочіння дозволило зберегти колишній розмір батареї, але збільшити її ємність. Тепер за допомогою ZMI ZI5 Rainbow AA можна зробити на 450 фотографій Polaroid більше, ніж зі звичайними батарейками алкаліну. Посилений контакт анода на основі марганцю діоксиду забезпечує поліпшену передачу заряду. З ZMI ZI5 Rainbow AA бездротові миші, іграшки з дистанційним керуванням, ліхтарики, геймпади та інші пристрої прослужать вам значно довше.

Збереження початкових показників протягом 7 років
Незважаючи на стрімкий прогрес, пальчикові батарейки, як і раніше, залишаються предметом першої необхідності. Відкриваючи упаковку з новими батарейками, ми розраховуємо отримати результат незалежно від дати їх виробництва. Унікальні технології дозволили продовжити час зберігання початкового заряду та уповільнити процес саморозряду. Була проведена оптимізація корпусу батарей: подвійне паяння зміцнило краї корпусу, посилило його непроникність і «замкнуло» заряд усередині батареї. Тепер ви можете бути впевнені, що ZMI ZI5 Rainbow AA завжди викладається з повною самовіддачею.

Герметичність та подвійний захист
Кільце ущільнювача всередині батареї виконано зі спеціального матеріалу, що володіє поліпшеними вологовбираючими властивостями і підвищеною зносостійкістю. При збільшенні вологості або температури корпус батареї не деформується та не тріскається. Суцільнометалевий нікельований корпус краще витримує внутрішній тиск у порівнянні зі звичайними металевими корпусами і посилює герметичні властивості батареї. Зелена облямівка на торці запобігає пошкодженню батареї при короткому замиканні, а автоматичний запобіжний клапан забезпечує безпеку пристрою.

З ZMI ZI5 RAINBOW AА ваш пристрій запрацює на всю потужність!
Не бійтеся використовувати ваші пристрої на повну програму! Ігрові приставки, бритви, фотоапарати, радіокеровані іграшки та багато іншого – спробуйте кожну функцію! Батарейки ZMI ZI5 Rainbow AA забезпечать надійну та тривалу роботу бездротової миші та bluetooth клавіатури, та дозволять повною мірою поринути у творчий чи робочий процес. Для ZMI ZI5 Rainbow AA будь-який виклик – це привід для досконалості.

Квіткотерапія ZMI ZI5 RAINBOW AA
За допомогою різних кольорів можна не тільки сортувати батареї на нові та вже використані, але й змінювати їх за настроєм. Наприклад, у будильник можна встановити батарейки життєрадісного помаранчевого кольору, який уособлюватиме світанок, а перед поїздкою на море замінити їх на батареї кольору морської хвилі. Вигадуйте нові поєднання та наповнюйте ваше життя яскравими фарбами!

Бокс для зберігання батарейок
Як правило, звичайні пальчикові батарейки мають незручну одноразову упаковку, яка не пристосована для зберігання невикористаних батарейок, що залишилися. Ця проблема існує вже давно, але й досі виробники не замислювалися над її вирішенням. Розробники ZMI підійшли до цієї проблеми з практичної точки зору: вони розробили спеціальний бокс, який дозволяє зручно витягувати та зберігати батарейки. Матовий напівпрозорий матеріал у поєднанні з яскравими батареями створюють ідеальний баланс практичності, зручності та стилю.

Турбота про довкілля
Ми любимо життя та прагнемо створювати здорове середовище навколо себе. Батарейки ZMI ZI5 Rainbow AA мають тривалий термін експлуатації. Після використання в радіокерованих іграшках, електробритвах та інших електроприладах з високою витратою енергії вони можуть прослужити вам ще довго, якщо помістити їх у пульт управління, годинник та інші пристрої зі зниженою споживаною потужністю. Вони успішно пройшли тести на відповідність європейським стандартам безпеки для навколишнього середовища, які не містять ртуть, кадмій або інших токсинів. Вони не вимагають окремого зберігання від інших речей чи спеціалізованої переробки, їх можна спокійно утилізувати разом із рештою побутового сміття.

Характеристики

Тип
Батарейки
Гарантія
14 днів
Артикул
NQD4000RT
Модель
NQD4000RT
Типорозмір
AA
Кількість
10

Батарейки Xiaomi ZMI ZI5 Rainbow AA (NQD4000RT) 10 шт.

Батарейки Xiaomi ZMI ZI5 Rainbow AA (NQD4000RT) 10 шт.
Кількість
Ціна:
169 грн.
Ітого:
Про покупця