Магазин "Felex" проєкт 2020 року, хоча на ринку електроніки ми з далекого 2011. Для нас завжди на першому місці був і залишиться клієнт!
У наш час таке поняття як "інтернет-магазин" дуже щільно інтегроване в життя людини, на ринку тисячі магазинів де можна зробити покупку, але це не означає що розвиватися більше нікуди. Наша команда працює за принципом, стався до покупця так, як тобі самому хотілося, щоб ставилися до тебе. Ми нічого не нав'язуємо, не пропонуємо додаткові приховані покупки, у нас нема завдання продати клієнтові більше ніж він хотів спочатку. Це і виділяє нас на фоні інших.

У місті Дніпро є магазин "Felex", це перевага для жителів нашого міста, вони мають можливість побачити товар в живу перед придбанням, а також отримати професійну консультацію від наших спеціалістів.

По Україні ми робимо посилання через службу "Нова Пошта". Варто відзначити, посилання в 99% відбувається в день замовлення, або на наступний день, якщо це пізнє замовлення.

Тепер до найголовнішого, на наш асортимент товару ми надаємо одні з найнижчих цін на ринку, хоча скоріше за все ви й самі вже звернули на це увагу раз потрапили до нас на сторінку. Чому так відбувається? Все просто, купуючи у нас ви не переплачуєте посередникам. Ми працюємо з надійними постачальниками безпосередньо, що дозволяє нам тримати високий рівень обслуговування при низькій ціні.

Ще один факт про нас якого хотілося торкнутися, гарантія 12 місяців. Зараз складно знайти магазини які здатні тримати низьку ціну і великий термін гарантійного обслуговування. Купуючи у нас, ви отримуєте гарантію терміном в один рік!