• -200 грн.
Компресор Xiaomi 70Mai Air Compressor Lite (Midrive TP03) ціна

Компресор Xiaomi 70Mai Air Compressor Lite (Midrive TP03)

Розпродано Код: 3492
- 200 грн
1 499 грн.
1299 грн.
Без податку
Кількість

Невеликий, але завзятий
Незважаючи на компактний корпус, компресор 70Mai кожну секунду видає 420 мл повітря, а для повного накачування порожньої шини йому потрібно лише 5 хвилин.

П'ять коліс з першого разу
Компактний компресор 70Mai оснащений потужним електродвигуном на постійних магнітах з мідною обмоткою, який навіть на малій напрузі видає швидке обертання і високий момент, що крутить. Він може працювати півгодини без перерви, виручаючи навіть у найскладніших ситуаціях.

Висока точність для максимальної продуктивності
Повітряний циліндр компресора 70Mai пройшов кілька етапів шліфування, щоб досягти граничної гладкості поверхні (шорсткість менше 0.8 мкм). У такому циліндрі поршень ковзає гранично гладко і без заїдань, забезпечуючи безперервну подачу повітря

Чіткий дисплей
Завдяки розумній електроніці компресора 70Mai більше не потрібно стежити за рухом стрілочки манометра – досить просто задати бажаний тиск, і компресор його запам'ятає. При цьому користувачеві доступні три одиниці вимірювання тиску, а також функція його перевірки перед підкачуванням з чітким виведенням на дисплей.

Для м'яча, велосипеда і не тільки

Завдяки різним перехідникам компресор 70Mai можна використовувати не тільки для автомобільних шин, але і для м'ячів, велосипедів і навіть надувних іграшок, не завантажуючи руки та ноги звичайним насосом.

Робочий радіус - 3.9 м
Довжина кабелю живлення компресора 70Mai - 3.2 м, довжина повітряного шланга - 0.7 м. Навіть підключивши його до прикурювача в салоні, можна дотягнутися до задніх коліс і взагалі до будь-якого місця в машині, де потрібне стиснене повітря.

Все необхідне завжди під рукою
Кабель живлення, повітряний шланг та різні перехідники зберігаються у спеціальному відсіку на корпусі компресора 70Mai, щоб заощадити місце та завжди бути готовими до роботи.

Гарантія якості та безпеки
Компресор 70Mai пройшов сувору сертифікацію за високими стандартами TÜV Rheinland, підтвердивши свою високу якість та виняткову надійність.

Характеристики

Тип
Компресори
Гарантія
12 місяців
Артикул
Midrive TP03
Комплектація
Компресор, незнімна газова трубка з різьбовим штуцером, незнімний провід живлення зі штепселем автомобільного зарядного пристрою, штуцер
Джерело живлення
Від прикурювача
Напруга
11 бар
Продуктивність при 0 бар
25 л/хв
Максимальний споживаний струм
10 А
Температура експлуатації
Від -20° до +70°С °C

Компресор Xiaomi 70Mai Air Compressor Lite (Midrive TP03)

Компресор Xiaomi 70Mai Air Compressor Lite (Midrive TP03)
Ціна:
1 299 грн.
Ітого:
Про покупця