Автоматична помпа для води Xiaomi Xiaolang TDS Automatic Water Supply (HD-ZDCSJ01) ціна

Автоматична помпа для води Xiaomi Xiaolang TDS Automatic Water Supply (HD-ZDCSJ01)

У наявності Код: 2456
799 грн.
Без податку
Кількість

Доставка:
  

Самовивіз із магазину “Felex”
м. Дніпро. Показати на мапі

Забрати сьогодні

   Відправка поштовим оператором
"Нова пошта"

Відправимо сьогоднi

Оплата:
  Оплачуйте покупку при отриманні
або Online на сайті
Гарантія 12 місяців
Обмін/повернення товару протягом 14 днів

Xiaomi Xiaolang TDS Automatic Water Supply (HD-ZDCSJ01) – автоматична помпа з вбудованим насосом та тестером якості води, яка встановлюється безпосередньо на сулію з водою. Автоматична помпа керується за допомогою сенсорної кнопки, натиснувши на яку розпочнеться процес прокачування води.

Автоматична помпа Xiaomi Xiaolang TDS сумісна з пляшками всіх об'ємів до 19 літрів включно за рахунок гнучкого силіконового шлангу, який поміщається всередину пляшки. Для встановлення помпи необхідно в кришці, якою закрито сулію, зробити отвір для силіконового шланга. Зверніть увагу, помпу необхідно одягати поверх кришки пляшки.

Помпа вмикається за допомогою подвійного торкання сенсорної кнопки і вимикається одним торканням. Сенсор спрацьовує вже через 0.2 с після дотику.

На верхній частині корпусу насоса знаходиться OLED-дисплей. Він показує результати виміру вбудованого TDS-тестера в реальному часі. Результати аналізу з'являються протягом однієї-трьох секунд.

Значення приладу та якість води (ppm (parts per million) – одиниця виміру приладу, мільйонна частка вмісту твердих речовин у воді):
0-50 ppm - кристально чиста вода (після деіонізації, дистиляції і т.п.). Вона дуже погана для пиття. Хоч вода і чиста, але через відсутність мінералів, організм людини буде зневоднений;
50-100 ppm - чиста вода після фільтрації / вода з джерел. Ідеально підходить для пиття. Така якість води свідчить про те, що вода пройшла якісне очищення через фільтри;
100-300 ppm - звичайна вода "з-під крана". Ці показники вважаються прийнятними. Ця вода не найчистіша, але її можна пити;
300-600 ppm - високий вміст твердих речовин;
600-1000 ppm - критичний вміст твердих речовин. Вода має багато мінералів. Це впливає на смак;
більше 1000 ppm - непридатна для вживання вода.

Як джерело живлення виробу використовується акумулятор, заповнити заряд якого можна за допомогою кабелю Micro-USB, що постачається в комплекті. Час для повного заряду акумулятора 3:00. Одного заряду акумулятора вистачає, щоб прокачати близько 145 літрів води! Що дуже важливо, такий підхід до автономності дає можливість брати помпу із собою на дачу чи за місто.
Можна заряджати від адаптера, комп'ютера або іншого джерела живлення.

Помпа виготовлена лише з якісних матеріалів. Для корпусу насоса використовується харчовий пластик, внутрішній шланг виготовлений із силікону, який може бути використаний для виготовлення шлангів та сосок на дитячих пляшечках, а зовнішній кран із нержавіючої сталі 304 марки.

За доброю традицією гаджетів екосистеми помпа виконана у стильному мінімалістичному дизайні. Прості лінії, матова поверхня та елегантний білий колір ідеально доповнять будь-який інтер'єр.

Низький рівень шуму приладу під час роботи не потурбує вас у вільний час. Чути лише звуки поточної води.

Характеристики

Тип
Помпи для води
Колір
Білий
Гарантія
12 місяців
Артикул
HD-ZDCSJ01
Призначення
До кулерів для води
Матеріал
Пластик/нержавіюча сталь
Джерело живлення
Від акумулятора
Сумісність
Підходить до сулій різного об'єму до 19 літрів.
Вид помпи
Електрична

Автоматична помпа для води Xiaomi Xiaolang TDS Automatic Water Supply (HD-ZDCSJ01)

Автоматична помпа для води Xiaomi Xiaolang TDS Automatic Water Supply (HD-ZDCSJ01)
Кількість
Ціна:
799 грн.
Ітого:
Про покупця