Смарт-весы Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 (2nd Gen Glass) XMTZC05HM

Смарт-ваги Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 (2nd Gen Glass) XMTZC05HM

Розпродано Код: 2393
499 грн.
Без податку
Кількість

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 – це нова (оновлена) версія ваг від компанії Xiaomi випущена в 2019 році. З нововведень варто виділити покращений аналіз складу тіла завдяки новому BIA чіпу, більш точне визначення ваги, Bluetooth 5.0, простий тест на рівновагу, а також міцну скляну поверхню. Розумні ваги Mi Body Composition Scale не тільки виміряють масу вашого тіла, але і надають точну статистику про його склад, яка дає вам повноцінну картину про стан вашого здоров'я та фізичної форми.

Висока точність

Вивчайте своє тіло за допомогою ваг Mi Body Composition Scale, які надають точну статистику з допомогою низки складних алгоритмів і розширеного аналізу биоимпедансного аналізу (BIA). Тепер ви можете скласти план ваших тренувань для підтримки здорового способу життя, грунтуючись на отриманих даних.

Гладке і безпечне покриття

Гладке, міцне загартоване скло з високою світлопроникністю на лицьовій панелі. Для запобігання ковзання і падінь, поліроване скло має антиковзаюче покриття, щоб забезпечити безпеку, навіть якщо ви встанете на ваги з мокрими ногами. Його вишукана текстура і блискуча поверхня є ідеальним доповненням до інтер'єру будь-якого будинку.

Дисплей автоматично загоряється

Витончено прихований від очей, до тих пір, поки ви не ступите на ваги, елегантний дисплей забезпечує чітке відображення інформації за допомогою світлодіодів LED. Унікальний датчик освітленості автоматично регулює яскравість для зручності читання даних в будь-яких умовах.

Розумні ваги, бездоганний дизайн

Товщина ваг Mi Body Composition Scale складає всього 14,75 мм в найтоншій точці - це тонше, ніж діаметр звичайної монети. З бездоганною і чистою білою обробкою, ваги Mi Body Composition Scale стануть центральною точкою будь-якого будинку.

Характеристики

Тип
Ваги
Розміри
300 х 300 х 20 мм
Матеріал корпусу
Загартоване скло, ABS пластик
Гарантія
12 місяців
Вага
1.6 кг
Джерело живлення
Батарейки ААА 4 шт.
Сумісність
Android 4.4 та вище, iOS 9.0 і вище
Функції
Ідентифікація користувача, Автовключення, Автовимикання
Версія Bluetooth
4.0
Максимальна вага
150 кг
Діагностика
М'язової маси, Розрахунок індексу маси тіла, Рівень метаболізму

Смарт-ваги Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 (2nd Gen Glass) XMTZC05HM

Смарт-ваги Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 (2nd Gen Glass) XMTZC05HM
Ціна:
499 грн.
Ітого:
Про покупця