Дерев'яний пазл Gasta «Величний Вовк» (300+ деталей, розмір А3) ціна

Дерев'яний пазл Gasta «Величний Вовк» (300+ деталей, розмір А3)

Розпродано Код: 3642
725 грн.
Без податку
Кількість

Срібне світло місяця мерехтить, струмує крізь рвані хмари. Повний місяць відчужено дивиться вниз своїм спокійним ликом.

Дзвінка тиша навколо. На вершині пагорба сидить він. Величний вовк. Його шерсть іскриться в примарному світлі. Жовтий погляд спрямований вгору. Чуйні вуха ловлять будь-які звуки, він знає, зграя тут. Ватажок здіймає голову і затягує свою пісню. Голоси зграї вторять йому. Зачаровує, леденить виття розтікається по окрузі. Огортає все навкруги. Ніч час пісень і полювання.

Велич вовка складається з його хитрощі, лютості, і підступності. Навіть ведмідь побачивши вовчі сліди зверне з дороги зграї. Не буде порятунку для оленя чи кабана, ватажок призведе сім'ю до видобутку. До світанку зграя буде сита, значить буде жити.

День час відпочинку та ігор, можна попустувати з братами, милуватися польотом метелика. Величний ватажок дрімає в тіні. Лише старий ворон знає, що ховається за цією дрімотою.

Новий дерев'яний пазл познайомить вас зі зграєю вовків. Ви поринете в нічний світ ватажка і його зграї. Відчуєте атмосферу лісу завдяки аромату дерева.

Сам пазл виконаний з ХДФ, із застосуванням високоточної лазера. Завдяки цьому всі деталі ідеально підходять один до одного. Кожен шматочок приємно тримати в руках і відчувати злегка вловимий аромат дерева.

Характеристики

Тип
Пазли
Гарантія
14 днів
Країна-виробник товару
Україна
Артикул
А3
Матеріал
Дерево
Кількість елементів
300+
Тематика
Тварини
Розміри готової картинки
29.7 × 42

Дерев'яний пазл Gasta «Величний Вовк» (300+ деталей, розмір А3)

Дерев'яний пазл Gasta «Величний Вовк» (300+ деталей, розмір А3)
Ціна:
725 грн.
Ітого:
Про покупця