Дерев'яний пазл Gasta «Таємничий Лев» (300+ деталей, розмір А3) ціна

Дерев'яний пазл Gasta «Таємничий Лев» (300+ деталей, розмір А3)

Розпродано Код: 3643
725 грн.
Без податку
Кількість

Величезне червоне сонце неспішно опускається над розпеченою землею. Це його царство, від цієї скелі і до горизонту. Він тут король. Тільки поглянь в його очі, вони наче розплавлене золото. Скільки мудрості і знань у його погляді. Сила і могутність - його супутники. Адже вижити в Африканській савані не просто.

Він - Цар звірів, Таємничий Лев. Його завдання-підтримувати Коло життя. На заході життя в цих суворих краях тільки починається. На полювання виходять левиці, сміються далеко гієни, біжать полохливі антилопи. Повільно крокує до водопою носоріг, якого побоюється навіть затаївся крокодил. Тут живуть вірні друзі Сурикат і Бородавочник і у них все Hakuna Matata.

Дерев'яний пазл "Таємничий Лев" наповнений духом Африки. Орнамент в гриві лева, маски аборигенів, таємничі символи, деревні аромати. І, звичайно ж, самі тварини і птахи. Збирання пазла перетвориться в захоплюючу подорож на цей спекотний континент.

А дерев'яні фігурки з особливими формами перетворять збірку у непросту задачу. Сам пазл виконаний з ХДФ, із застосуванням високоточної лазера. Завдяки цьому всі деталі ідеально підходять один до одного. Кожен шматочок приємно тримати в руках і відчувати злегка вловимий аромат дерева.

Характеристики

Тип
Пазли
Гарантія
14 днів
Країна-виробник товару
Україна
Артикул
А3
Матеріал
Дерево
Кількість елементів
300+
Тематика
Тварини
Розміри готової картинки
29.7 × 42

Дерев'яний пазл Gasta «Таємничий Лев» (300+ деталей, розмір А3)

Дерев'яний пазл Gasta «Таємничий Лев» (300+ деталей, розмір А3)
Ціна:
725 грн.
Ітого:
Про покупця