Дерев'яний пазл Gasta «Величний Вовк» (170+ деталей, розмір А4) ціна

Дерев'яний пазл Gasta «Величний Вовк» (170+ деталей, розмір А4)

Розпродано Код: 3677
449 грн.
Без податку
Кількість

Срібне світло місяця мерехтить, струмує крізь рвані хмари. Повний місяць відчужено дивиться вниз своїм безпристрасним ликом.

Дзвінча тиша навколо. На вершині пагорба він сидить. Величний вовк. Його вовна іскриться у примарному світлі. Жовтий погляд спрямований нагору. Чуйні вуха ловлять будь-які звуки, він знає, зграя тут. Ватажок скидає голову і затягує свою пісню. Голоси зграї вторять йому. Чарівне, льодове виття розтікається по окрузі. Обволікає все навколо. Ніч час пісень та полювання.

Велич вовка складається з його хитрості, лютості, і підступності. Навіть ведмідь побачивши вовчі сліди згорне з дороги зграї. Не буде порятунку для оленя чи кабана, ватажок приведе родину до видобутку. До світанку зграя буде сита, значить житиме.

День час відпочинку та ігор, можна побавитися з братами, милуватися польотом метелика. Величний ватажок спить у тіні. Лише старий ворон знає, що ховається за цією дрімою.

Новий дерев'яний пазл познайомить вас зі зграєю вовків. Ви поринете в нічний світ ватажка та його зграї. Відчуєте атмосферу лісу завдяки аромату дерева.

Сам пазл виконаний із ХДФ, із застосуванням високоточного лазера. Завдяки цьому всі деталі ідеально підходять одна до одної. Кожен шматочок приємно тримати в руках і відчувати трохи вловимий аромат дерева.

Характеристики

Тип
Пазли
Гарантія
14 днів
Країна-виробник товару
Україна
Артикул
А4
Матеріал
Дерево
Кількість елементів
170+
Тематика
Тварини
Розміри готової картинки
21 × 35

Дерев'яний пазл Gasta «Величний Вовк» (170+ деталей, розмір А4)

Дерев'яний пазл Gasta «Величний Вовк» (170+ деталей, розмір А4)
Ціна:
449 грн.
Ітого:
Про покупця