Дерев'яний пазл Gasta «Магічний Хамелеон» (300+ деталей, розмір А3) ціна

Дерев'яний пазл Gasta «Магічний Хамелеон» (300+ деталей, розмір А3)

Розпродано Код: 3957
599 грн.
Без податку
Кількість

Дерев'яний пазл «Магічний Хамелеон» (300+ деталей, розмір А3, дерев'яна коробка)

Хамелеон – це найзагадковіший з представників сімейства ящірок. Адже він не тільки виглядає дуже своєрідно, але і має здатність змінювати свій колір. Ось тільки в цьому випадку, в красивому пазлі «Магічний хамелеон» він зображений в єдиній колірній гамі, і в досить симпатичному положенні. Що і відрізняє його від прототипу!

Ключові переваги настільної гри
- Незвичайний пазл дуже реалістичний, тільки хамелеон з дерева не представляє небезпеки. По-перше, він не вкусить. По-друге, дерево, основа-матеріал, що повністю екологічно. Тому складати пазл можна дозволити навіть дітям. Що дуже важливо для тих батьків, які завжди купують лише якісні та безпечні товари.
- «Магічний хамелеон» — це не сама проста гра в світі. Вона складна, але це ще більше приваблює. І є приводом для того, щоб як можна швидше купити дерев'яний пазл.
- Вам належить зібрати всіх представників тваринного і рослинного світу з різних екзотичних країн в єдиному образі. Завдання це захоплююча, але вимагає уваги і посидючості. Розвивайте і вдосконалюйте власні навички – і пазл збереться легко!
- Грати в настільки оригінальну настільну гру можуть всі без винятку! Хто сказав, що мами і бабусі не вправі допомогти дитині зібрати пазл? Або, чому ж самі дорослі не можуть присвятити свій час ігор?

Пазл з дерева «Магічний хамелеон» — це універсальна гра для дорослих, дітей та підлітків

Характеристики

Тип
Пазли
Гарантія
14 днів
Країна-виробник товару
Україна
Артикул
А3
Матеріал
Дерево
Кількість елементів
300+
Тематика
Тварини
Розміри готової картинки
29.7 × 42

Дерев'яний пазл Gasta «Магічний Хамелеон» (300+ деталей, розмір А3)

Дерев'яний пазл Gasta «Магічний Хамелеон» (300+ деталей, розмір А3)
Ціна:
599 грн.
Ітого:
Про покупця