Умный датчик температуры и влажности (термогигрометр) Xiaomi MiJia Monitoring 2 LY

Розумний датчик температури та вологості Xiaomi MiJia Monitoring 2 LYWSD03MMC/NUN4106CN

Розпродано
Код: 3657
229 грн. 229 грн.
Без податку
Кількість

Температура та вологість у приміщенні тісно пов'язані з нашим здоров'ям.
Розумний датчик температури та вологості (термогігрометр) Xiaomi MiJia Monitoring 2  дозволить Вам дізнаватися про зміни та своєчасно підключати інші інтелектуальні пристрої для регулювання. Зроби своє життя комфортнішим!Інтелектуальний режим
За допомогою програми Mi Home через Bluetooth підключіть до термогігрометру інші розумні пристрої Вашого будинку, і вони самі подбають про Ваш комфорт. Коли мікроклімат за даними MiJia Monitoring 2 у приміщенні стане менш комфортним, автоматично вмикаються або вимикаються інші розумні пристрої.

Дитячий режим
Мікроклімат у дитячій кімнаті дуже важливий для здоров'я малюка. Коли температура або вологість перевищать зону комфорту дитини, програма MiJia автоматично повідомить Вас про це та надасть рекомендації щодо реагування.

Енергоспоживання
Вимірювач температури та вологості MiJia Monitoring 2 використовує екран із наднизьким енергоспоживанням, і одна літієва батарея пропрацює близько року.

Технологія
У термогігрометр вбудований високоточний цифровий датчик температури та вологості Swiss Sensirion, який може швидко і точно визначати зміни температури та вологості, відображаючи коливання температури на 0,1 ° C та зміни вологості на 1% відносної вологості, і сповіщати Вас і Вашу родину про ці зміни.

Розміщення
Датчик може бути розміщений за бажанням на будь-якій горизонтальній поверхні, або його можна прикріпити до стіни за допомогою клейкої стрічки.

Додаток
Відкрийте програму Mi Home, додайте міні-програму MiJia Monitoring 2 і Ви зможете перевірити криву зміни температури та вологості, а також вимірювання в режимі реального часу. Дані про зміни зберігатимуться в самому датчику та у хмарі одночасно. У пристрої дані зберігаються 3 місяці, а хмарному сховищі протягом 6 місяців.

Графічне спілкування
Подивіться на маленькі смайли і ви одразу зрозумієте, чи правильний клімат у вашому будинку. Використання інтуїтивно-зрозумілих смайлів – гарного настрою та гніву – допоможе вам легко зрозуміти ступінь комфорту, для кращого догляду за членами сім'ї.

Датчик температури та вологості MiJia Monitoring 2 незамінний маленький помічник, щоб зберегти вашу шкіру молодою, позбавити алергії, а Ваші квіти ніколи не засохнуть.

Характеристики

Регіон пристрою
CN
Тип
Датчики температури та вологості
Розміри
43 х 43 х 12,5 мм
Колір
Білий
Гарантія
12 місяців
Артикул
LYWSD03MMC
Особливості
Оповіщення на телефон за допомогою мобільного додатку; Кріплення на стіну за допомогою клейкого наклейки
Призначення
Моніторинг довкілля
Управління
Додаток на Android, Додаток на iOS
Матеріал
Пластик
Бездротовий стандарт
Bluetooth
Елементи живлення
Від батарейок
Тип підключення
Бездротові
Сумісність
Mi Home
Тип детектування
Вологість, Температура
Тип установки
Накладний, Підлоговий, Настінний

Розумний датчик температури та вологості Xiaomi MiJia Monitoring 2 LYWSD03MMC/NUN4106CN

Розумний датчик температури та вологості Xiaomi MiJia Monitoring 2 LYWSD03MMC/NUN4106CN
Ціна:
229 грн.
Ітого:
Про покупця