Ніж для розпакування Xiaomi HuoHou Mini Knife (HU0037) White ціна

Ніж для розпакування Xiaomi HuoHou Mini Knife (HU0037) White

Розпродано Код: 3783
99 грн.
Без податку
Кількість

Кишеньковий складаний ніж Xiaomi HuoHou Mini Knife
Кишеньковий складаний ніж Xiaomi HuoHou Mini Knife має сучасний дизайн та широку сферу застосування. Це просто незамінний аксесуар у походах та при виконанні різної роботи. Завдяки зручному та надгострому лезу, яке тривалий час тримає гарне заточування, за допомогою ножа можна розкривати коробки, розрізати проводку, різати мотузки та багато іншого. Ніж зручний і безпечний у використанні, завдяки компактним розмірам його всюди можна брати з собою.

Лезо у формі серпу
Однією з головних особливостей представленого ножа є серповидне лезо, об яке практично неможливо випадково поранитися. За допомогою такого леза максимально зручно розкривати різні упаковки та коробки, а також розрізати мотузки.

Зроблений із високоякісної нержавіючої сталі
Лезо виконане з якісної нержавіючої сталі 30Cr13, яка часто застосовується у виготовленні професійних ножів. Даний матеріал має підвищену міцність і стійкість до механічних впливів.
При виготовленні ніж пройшов вороніння, завдяки чому на його поверхні утворилася непомітна оксидна плівка, що оберігає клинок від корозії та інших негативних дій.

Просте складання та розкладання
За рахунок спеціальної ковзної муфти та плоскої пружини ніж Xiaomi HuoHou Mini Knife надійно фіксується у заданому положенні. При цьому для його складання та розкладання не потрібно застосовувати багато зусиль.

Надгостре лезо
Лезо ножа пройшло відразу кілька щаблів заточування та шліфування. Воно не тільки дуже гостре, а й зберігає свою гостроту протягом тривалого використання.

Мінімалістичний дизайн та компактні розміри
Аксесуар виконаний у мінімалістичному стилі. У складеному стані він легко поміщається у кишені або у невеликому відділенні сумки, рюкзака. Це дозволяє скрізь брати ніж із собою.

Матова рукоятка з ABS-пластику
Рукоятка ножа виготовлена з високоякісного АБС-пластику. Рукоятка приємна на дотик, зручно лежить у руці і не вислизає.

Характеристики

Liner Lock
Ні
Тип
Ножі
Розміри
У складеному стані 69 мм; У розкладеному стані 113 мм.
Колір
Білий
Гарантія
14 днів
Країна-виробник товару
Китай
Артикул
HU0037
Матеріал рукояті
ABS-пластик
Довжина леза
44 мм
Матеріал леза
Нержавіюча сталь 30Cr13

Ніж для розпакування Xiaomi HuoHou Mini Knife (HU0037) White

Ніж для розпакування Xiaomi HuoHou Mini Knife (HU0037) White
Ціна:
99 грн.
Ітого:
Про покупця