Підставка для підігріву чашок Xiaomi Sothing Dual Power (DSHJ-S-2206A)
У наявності Код: 4782
999
Без податку
Кількість
Доставка:
Самовивіз із магазину “Felex”
м. Дніпро. Показати на мапі
Забрати сьогодні
Наявність в магазині: 1 шт
   Відправка поштовим оператором
"Нова пошта"
Відправимо сьогодні
   Відправка поштовим оператором
"Укрпошта"
Відправимо сьогодні
Оплата:
  Оплачуйте покупку при отриманні
або Online на сайті
   Гарантія 12 місяців
  Обмін/повернення товару протягом 14 днів
Використання
Підставка Xiaomi Sothing Dual Power (DSHJ-S-2206A) забезпечує на вибір три варіанти нагріву 55℃ / 65℃ / 75℃. З показником потужності всього 25 Вт, що становить приблизно 1% від потужності середньої індукційної плити, ця підставка забезпечує високий коефіцієнт енергозбереження, зберігаючи при цьому ефективність та стабільну роботу.
Водонепроникний корпус
Інтелектуальна система управління
Широка сумісність
Характеристики
Тип
Підігрівачі чашок
Розмір
170 х 135 мм
Колір
Бежевий
Гарантія
12 місяців
Артикул
DSHJ-S-2206A
Особливості
Два нагрівальні елементи (нагрів вдвічі швидше у порівнянні зі стандартною версією)
Матеріал
Пластик, Силікон
Додатково
Потужність
25 W
Джерело живлення
Від мережі
Напруга
220V - 50Mz