Підставка для підігріву чашок Xiaomi Sothing Standard (DSHJ-S-2206B)
Розпродано Код: 4781
999
Без податку
Кількість
Використання
Підставка Xiaomi Sothing Standard (DSHJ-S-2206B) забезпечує на вибір три варіанти нагріву 55℃ / 65℃ / 75℃. З показником потужності всього 25 Вт, що становить приблизно 1% від потужності середньої індукційної плити, ця підставка забезпечує високий коефіцієнт енергозбереження, зберігаючи при цьому ефективність та стабільну роботу.
Водонепроникний корпус
Інтелектуальна система управління
Широка сумісність
Характеристики
Тип
Підігрівачі чашок
Розмір
170 х 135 мм
Колір
Бежевий
Гарантія
12 місяців
Артикул
DSHJ-S-2206B
Матеріал
Пластик, Силікон
Додатково
Потужність
25 W
Джерело живлення
Від мережі
Напруга
220V - 50Mz