Осушувач повітря Xiaomi Deerma Mini Dehumidifier (CS50MW) ціна

Осушувач повітря Xiaomi Deerma Mini Dehumidifier (CS50MW)

Розпродано Код: 2366
599 грн.
Без податку
Кількість

Осушувач повітря Xiaomi Deerma – це компактний осушувач повітря потужністю 20 Вт. Пристрій дозволяє позбавитися високого рівня вологості та створити комфортне середовище перебування в приміщенні. Робоча область осушувача становить 385 см², що більш ніж достатньо для невеликої кімнати.

Швидке поглинання вологи
Як осушуючий реагент виступають маленькі полімерні кульки. Пристрій може вміщати до 600 грам вологопоглинаючих кульок одночасно, що дозволяє вбрати 150 мл води, зберігаючи повітря сухим і приємним. Гігроскопічні частинки не містять токсичних речовин і не мають запаху, тому абсолютно безпечні для користувача.

Зручна система сушіння
У міру поглинання води колір кульок буде змінюватися з помаранчевої на зелений. Це означає, що вони переповнені водою та їх необхідно висушити. Для цього потрібно підключити девайс до мережі та активувати систему нагрівання. Час просушування становить від 12 до 15 годин, а цю процедуру рекомендується проводити кожні 2-3 тижні.

Потужна система нагрівання
Осушувач повітря оснащений керамічним термостатом, що складається із трьох нагрівачів. Така конструкція має відмінну теплопровідність і дозволяє досягти рівномірного нагрівання. У зв'язку з цим гранули швидко позбавляться накопиченої вологи і зможуть знову розпочати роботу.

Компактна конструкція
Корпус виробу виконаний із якісного ABS-пластику, стійкого до фізичних ушкоджень. Висота пристрою становить лише 206 мм, а діаметр – 75 мм. Завдяки цьому ви легко розмістите прилад у будь-якому просторі та зможете брати із собою у кожну подорож.

Характеристики

Тип
Осушувачі
Розміри
7.5 х 7.5 х 20.6 см
Колір
Білий
Гарантія
12 місяців
Артикул
CS50MW
Таймер
Ні
Матеріал
Пластик
Потужність
20 Вт

Осушувач повітря Xiaomi Deerma Mini Dehumidifier (CS50MW)

Осушувач повітря Xiaomi Deerma Mini Dehumidifier (CS50MW)
Ціна:
599 грн.
Ітого:
Про покупця