Автоматичний освіжувач повітря Xiaomi Xiaolang (HD-ZNPXJ01)

Автоматичний освіжувач повітря Xiaomi Xiaolang (HD-ZNPXJ01)

У наявності Код: 4551
635 грн.
Без податку
Кількість

Доставка:
  

Самовивіз із магазину “Felex”
м. Дніпро. Показати на мапі

Забрати сьогодні

   Відправка поштовим оператором
"Нова пошта"

Відправимо сьогоднi

Оплата:
  Оплачуйте покупку при отриманні
або Online на сайті
Гарантія 12 місяців
Обмін/повернення товару протягом 14 днів

Зверніть увагу! Xiaolang (HD-ZNPXJ01) відноситься до екосистеми концерну Xiaomi - без логотипу "Xiaomi" на упаковці!

Автоматичний освіжувач повітря Xiaomi Xiaolang (HD-ZNPXJ01) - ефективний засіб для освіження та очищення повітря.

Хочете створити свіжу та приємну атмосферу у вашому приміщенні? Пропонуємо Вам автоматичний освіжувач повітря Xiaomi Xiaolang (HD-ZNPXJ01). Цей пристрій не тільки ароматизує повітря, але й ефективно усуває запахи та хвороботворні бактерії завдяки спеціальному агенту Forestall, що дезодорує.

Основні характеристики пристрою:

  • Натуральні рослинні екстракти: Ароматизуючий склад освіжувача виготовлений з натуральних рослинних екстрактів. Це безпечна та нетоксична катіонна поверхнево-активна речовина, яка усуває різні запахи. Антибактеріальний агент у складі проникає у бактеріальні мембрани, ушкоджує бактерії та забезпечує рівень стерилізації до 99%.

  • Три режими роботи: Освіжувач підтримує три режими роботи. Інтервальний режим розпилення відбувається кожні 30 хвилин. Миттєве розпилення можливе після натискання кнопки. Автоматичний режим спрацьовує для виявлення руху за допомогою індукційного датчика. В автоматичному режимі освіжувач розпорошує аромат не частіше ніж один раз на 10 хвилин. Датчик руху спрацьовує на відстані до 4 метрів і виявляє рух у діапазоні 120°.

  • Технологія високочастотного вібраційного розпилення: Пристрій використовує технологію високочастотного вібраційного розпилення, що забезпечує більш однорідне та ніжне розпилення аромату. Розпорошений аромат швидко поширюється та охоплює велику площу.

  • Зручне управління: Освіжувач повітря Xiaomi Xiaolang (HD-ZNPXJ01) легко керується. Довге натискання кнопки на 3 секунди включає автоматичний режим роботи з датчиком руху. Подвійне натискання кнопки перемикається на інтервальний режим. Миттєве розпилення доступне при натисканні кнопки в будь-якому режимі.

Створіть свіжий та приємний аромат у вашому приміщенні з автоматичним освіжувачем повітря Xiaomi Xiaolang (HD-ZNPXJ01). Купуйте його в інтернет-магазині Felex.ua та насолоджуйтесь чистим та освіжаючим повітрям!

Характеристики

Живлення
2 х АА
Тип
Освіжувачі
Розміри
176 х 52.8 х 63 мм
Гарантія
12 місяців
Артикул
HD-ZNPXJ01
Додатково
3 режими розпилення: режим таймера; авторозпорошення при виявленні людини; швидкий - натисніть кнопку, Знищує до 99,9% кишкової палички
Джерело живлення
Від батарейок
Об `єм
40 мл

Автоматичний освіжувач повітря Xiaomi Xiaolang (HD-ZNPXJ01)

Автоматичний освіжувач повітря Xiaomi Xiaolang (HD-ZNPXJ01)
Кількість
Ціна:
635 грн.
Ітого:
Про покупця