Очищувач повітря Xiaomi SmartMi Mi Air Purifier MAX (AC-M5-SC) ціна

Очищувач повітря Xiaomi SmartMi Mi Air Purifier MAX (AC-M5-SC)

Розпродано Код: 2978
13499 грн.
Без податку
Кількість

Потужний очисник повітря для дому
Продуктивність - до 1000 м³ чистого повітря за годину

Висока продуктивність та швидкість роботи
SmartMi Air Purifier MAX (AC-M5-SC) MAX має неперевершену продуктивність. При його створенні був перероблений весь досвід проектування очищувачів повітря, була створена унікальна система нагнітання, що дозволила збільшити коефіцієнт подачі чистого повітря (CADR) до 1000 м/год.
Очищувач здатний автоматично підлаштовуватися під об'єм приміщення, що обробляється, і регулювати потужність. Тепер навіть якщо ви сидите вдома з близькими, ви будете на свіжому повітрі.

Забір повітря з двох сторін та безперервне очищення
Використовуючи накопичені знання у галузі руху потоків повітря у закритих приміщеннях, інженери розробили інноваційну систему забору повітря з двох сторін.
При такому компонуванні збільшується площа вхідного та вихідного потоків повітря, а також зростає фільтраційна здатність. Коли вентилятор працює на максимальній швидкості, вихідний потік чистого повітря проникає у будь-який куточок приміщення.

Автоматичне включення фільтрації
SmartMi Air Purifier MAX (AC-M5-SC) оснащений високоточними лазерними датчиками частинок, здатними виявити навіть найдрібніші домішки в повітрі. Всі зміни як повітря в режимі реального часу відображаються на дисплеї, де також можна виставити точні налаштування та уподобання.
В автоматичному режимі роботи пристрій самостійно підбере режим продуктивності для очищення повітря у приміщенні. Крім того, SmartMi Air Purifier MAX (AC-M5-SC) оснащений датчиком температури та вологості, що дає Вам повнішу інформацію про якість повітря в приміщенні.

Ефективно видаляє PM2.5 та інші частинки
Для того, щоб скористатися всіма перевагами нової конструкції очисника SmartMi Air Purifier MAX (AC-M5-SC) із системою нагнітання та двостороннім забором повітря, ми розмістили фільтруючі елементи на протилежних сторонах корпусу, а фільтр первинного очищення зробили незалежним елементом для зручного розбирання та очищення .

Якісний фільтр первинного очищення разом з ефективними фільтруючими елементами та елементом на основі активованого вугілля роблять із SmartMi Air Purifier MAX (AC-M5-SC) неперевершену за характеристиками систему очищення повітря. Крім продуманої конструкції, система може похвалитися довгим терміном служби фільтрів - від 6 до 12 місяців, а також високою здатністю, що фільтрує, по відношенню до частинок PM2.5, формальдегіду, пилку, пилу, тютюновому диму та іншим забруднювачам.

Тихіше вітру
У гонитві за високим ступенем очищення повітря інженери приділили не меншу увагу безшумності роботи. Для цього було спеціально розроблено передову технологію зниження шуму за допомогою поділу потоків.
Навіть працюючи на максимальній потужності, пристрій не видає багато шуму, а в режимі сну рівень шуму знижується до 34 дБА.

Все, що потрібно - всього в одному дотику
У конструкції SmartMi Air Purifier MAX (AC-M5-SC) було вирішено відмовитися від фізичних кнопок на корпусі та оснастити пристрій OLED-дисплеєм із сенсорними кнопками з двох сторін.
Дисплей може одночасно служити і центром інформації якості повітря, і центром управління пристроєм. У його інтуїтивно зрозумілому інтерфейсі та простих налаштуваннях розберуться навіть маленькі діти та люди похилого віку.
За допомогою програми можна на смартфоні дізнатися про стан повітря або налаштувати розклад включення. Крім того, Ви можете керувати всіма розумними пристроями навіть далеко від дому.
Додаток дозволяє вручну налаштувати значення площі приміщення для найбільшої ефективності очищення повітря.
Чисте повітря - запорука здоров'я та довголіття всіх членів сім'ї, тому якщо Ви живете у великому місті або просто турбуєтеся про стан своїх близьких, варто подумати про таку просту, але важливу річ, як повітря, яким вони дихають.

Дверцята на магнітах
Дверцята відсіку фільтруючих елементів спеціально виконані з магнітними засувками. Таким чином, їй легко користуватися, і Ви можете не боятися, що замки вийдуть з ладу або розхитаються.

Функція аварійної зупинки
Коли Ви знімаєте верхню решітку або відкриваєте дверцята відсіку фільтруючих елементів, очищувач автоматично припиняє роботу. Ця функція робить не тільки заміну та очищення фільтрів зручнішою, але й захистить користувача при випадковому відкритті.

Вигнута на 20° грати
Вигнутий профіль решітки не тільки сприяє створенню циркуляції для більш ефективного очищення повітря, але й не створює прямих вертикальних протягів.

Характеристики

Розміри
386 х 386 х 965 мм
Колір
Білий
Гарантія
12 місяців
Артикул
AC-M5-SC
Вага
1.8 кг
Призначення
Очищення повітря
Модель
AC-M5-SC
Потужність
86 W
Джерело живлення
220V ~50 Hz
Тип підключення
Wi-Fi
Wi-Fi
802.11 b/g/n, 2.4 ГГц
Рівень шуму, дБ
63.5 дБ
Довжина кабеля
1.6 м
Екран
Є, OLED
Площа дії
120 м²

Очищувач повітря Xiaomi SmartMi Mi Air Purifier MAX (AC-M5-SC)

Очищувач повітря Xiaomi SmartMi Mi Air Purifier MAX (AC-M5-SC)
Ціна:
13 499 грн.
Ітого:
Про покупця