Очищувач повітря Xiaomi Mi Air Purifier 3 White (AC-M6-SC) ціна

Очищувач повітря Xiaomi Mi Air Purifier 3 White (AC-M6-SC)

Розпродано Код: 2977
4285 грн.
Без податку
Кількість

Класичний дизайн з новими можливостями
Підвищено коефіцієнт подачі чистого повітря на 29% порівняно з попередніми моделями до вражаючих 400 м3/год.

6660 літрів чистого повітря щохвилини
Щоб збільшити продуктивність та одночасно зберегти скромний об'єм корпусу, кожен елемент аеродинамічної системи очисника повітря MiHome був спроектований з нуля. Ми розробили новий відцентровий вентилятор високої продуктивності, а також доповнили його потужним безщітковим електродвигуном. Нова система повітроводів формує цільну трасу руху повітря для підвищення ефективності фільтрації.

Триступінчаста фільтрація видаляє частинки PM2.5, формальдегід та інші забруднення
На першому ступені з повітря видаляється волосся, пил і великі частинки. Якісний EPA-фільтр на другому ступені видаляє з повітря частинки розміром до одного мікрона. Фільтр з активованого вугілля на третьому ступені поглинає формальдегід, що міститься в повітрі, і органічні забруднення. Розумна система розпізнавання RFID спрощує заміну фільтра та гарантує використання лише найякісніших компонентів.

Площа аркуша А4
Класична форма очищувача відрізняється скромним розміром, що займає площі не більше аркуша А4. Він легко знайде собі місце біля дивана або вікна, допомагаючи доповнити інтер'єр функціональним аксесуаром.

Чітко показує дані про якість повітря у будь-який час доби
Сенсорний OLED-дисплей дозволяє звести все керування очисником до простих натискань. Дисплей чітко показує дані про стан повітря та роботу очищувача, а індикаторні кільця швидко повідомляють інформацію про якість повітря у приміщенні.

Помітить найдрібніші забруднення
Air Purifier 3 оснащений високоточним лазерним датчиком частинок, який чуйно стежить за якістю повітря та своєчасно замінює його зміни. При включенні автоматичного режиму очищувач сам підбирає потужність роботи для забезпечення найкращого результату очищення повітря.

Тихий та економічний
Незважаючи на зростання продуктивності Air Purifier 3 залишився таким же економічним та тихим. У сплячому режимі рівень шуму становить лише 32,1 дБ(А). Завдяки ефективному безщітковому електродвигуну потужністю 38 Вт очищувач можна залишити включеним на цілодобово, і він не витратить більше одного кВт­•ч електрики.

Характеристики

Колір
Білий
Артикул
AC-M6-SC
Кількість режимів
5
Особливості
Вентиляція
Дисплей
Є
Вага
4.8 кг
Управління
Сенсорне, Електронне
Джерело живлення
Мережа 220 В
Габарити
52 x 24 x 24 см
Рівень шуму, дБ
32.1
Тип установки
Підлоговий
Тип фільтра
НЕРА, Попередній, Вугільний
Датчики
Датчик якості повітря, Датчик світла
Очищення
Від алергенів, від вірусів і бактерій, від газів і кіптяви, від запахів, від пилу, від пилку, від тютюнового диму, від токсинів, від формальдегіду, ві
Оснащення
Дисплей, Таймер
Площа дії
48 кв.м

Очищувач повітря Xiaomi Mi Air Purifier 3 White (AC-M6-SC)

Очищувач повітря Xiaomi Mi Air Purifier 3 White (AC-M6-SC)
Ціна:
4 285 грн.
Ітого:
Про покупця