Електрична зубна щітка Xiaomi SOOCAS X3U Pink ціна

Електрична зубна щітка Xiaomi SOOCAS X3U Pink

Розпродано Код: 3336
999 грн.
Без податку
Кількість

Електрична зубна щітка SOOCAS X3U найновіший пристрій для гігієни ротової порожнини. Інноваційні насадки та потужний мотор збережуть здоров'я та природну білизну ваших зубів. Усього за 4 тижні ваші зуби стануть значно білішими! Німецькі та японські фахівці Lianhe розробили абсолютно новий двигун, який може розвивати швидкість вібрацій 39 600 разів на хвилину, що ефективно знімає наліт з поверхні зубів та очищає міжзубний простір. А оптимізований звук вібрації значно понизив рівень шуму. Щітка має індекс водонепроникності IPX7. Щітку можна повністю мити, корпус максимально захищений від попадання вологи всередину.

Функції
SOOCAS X3U має 4 основні режими для чищення зубів. Стандартний режим для щоденного догляду та видалення нальоту. Режим «М'якого» чищення для догляду за чутливими зубами та яснами, а також у період лікування запалень. Режим «Новачок» для адаптації нових користувачів, хто в першу чергу користується електричною щіткою. Режим відбілювання в комплексі зі спеціальною насадкою ефективно полірує зуби і робить їх білішим. Вбудовані інтелектуальні функції допоможуть вам чистити зуби не менше двох хвилин і охоплювати всю порожнину рота. Таймер Quadpacer – це розбивка всієї процедури чищення на рівні 30-секундні відрізки, щоб ви могли рівномірно очистити всі сектори ротової порожнини. Тоді ця процедура буде максимально ефективною. У щітку закладена функція «Пам'яті», яка запам'ятає режим вашого останнього чищення і вам не потрібно буде налаштовувати щітку перед кожним застосуванням. А підключення до програми через Bluetooth дозволить відстежувати результати в режимі реального часу.

Насадки
У комплекті SOOCAS X3U йдуть 3 насадки з різною щетиною для різних видів процедур. При чищенні зубів щетина не деформується щодо корпусу насадки. Ефективність очищення зубів становить 360°. На звороті відбілюючої та м'якої насадки є щіточка для язика, ви можете освіжити дихання, не змінюючи насадку.

Насадка для відбілювання
Глибоке полірування, призначене для усунення стійких плям на зубах, викликаних курінням та вживанням вина. Використовуйте 1-2 рази на тиждень, щоб значно висвітлити колір зубів. Насадка з м'якою щетиною для догляду за чутливими зубами та яснами. М'яка щетина DuPont підходить для опухлих ясен та ниючих зубів.

Живлення
Електрична зубна щітка SOOCAS X3U оснащена вбудованим акумулятором літієвим потужністю 1000 мА з розумною схемою зарядки. Для повного заряджання потрібно всього 4 години і цього заряду вистачить на 25 днів, при режимі чищення 2 рази на день по 2 хвилини. Інтерфейс заряджання USB Type-C.

Характеристики

Тип
Електричні зубні щітки
Колір
Рожевий
Гарантія
12 місяців
Артикул
X3U
Час зарядки
4 год
Кількість режимів
4
Режими чищення
Відбілювання та полірування, Повсякденне, Видалення нальоту
Індикатор стану акумулятора
Є
Кількість поступальних рухів
37200 коливань/хв
Технологія чищення
Звукова
Особливості
Вологозахист: IPX7
Таймер
Є
Категорія
Для дорослих
Джерело живлення
Акумулятор
Габарити
25.3 х 2.8 см

Електрична зубна щітка Xiaomi SOOCAS X3U Pink

Електрична зубна щітка Xiaomi SOOCAS X3U Pink
Ціна:
999 грн.
Ітого:
Про покупця