Електрична зубна щітка Xiaomi Inncap Electric Toothbrush (PT01) Blue ціна

Електрична зубна щітка Xiaomi Inncap Electric Toothbrush (PT01) Blue

Розпродано Код: 3724
229 грн.
Без податку
Кількість

Електрична зубна щітка Xiaomi Inncap Electric Toothbrush PT01
Крім вибору зубної пасти, якісні щітки також відіграють важливу роль у захисті здоров'я ротової порожнини. Завдяки оптимальній конструкції електрична зубна щітка Inncap PT01 допомагає чистити зуби швидше та ефективніше, попереджаючи стоматологічні захворювання. У той же час, дизайн м'яких щетинок захищає ясна, що підходить для людей з чутливими зубами.

Потужний двигун, 2 режими використання
Xiaomi Inncap PT01 оснащена потужним мотором та 2 різними режимами використання. У посиленому режимі робота з частотою 19000 об/хв, для повного очищення ротової порожнини на високій швидкості, економлячи час. У м'якому режимі щітка працює з нижчою частотою 16 000 об/хв для кращого догляду за яснами 2 режими використання можуть задовольнити різні потреби в чищенні, будь то дорослі чи діти, навіть із чутливими зубами.

Насадка з м'якою щетинкою
Щітка Xiaomi Inncap PT01 має хутряні щетинки DuPont високої якості з радіальним унікальним дизайном, який легше проходити через щілини ясен та зубного нальоту в областях, важкодоступних у ротовій порожнині, зменшуючи при цьому подразнення ясен. Хвиляста структура щітки відповідає вигину ротової порожнини користувача, що збільшує можливості чищення.

Самостійна установка часу чищення
Изюминкой Inncap TP01 у порівнянні з іншими електричними щітками на ринку є можливість встановлення самого часу чищення. Порожнина рота розділена на чотири зони, кожні 30 секунд щітка автоматично зупиняється, щоб нагадувати користувачам про необхідність змінити зону чищення. Через 2 хвилини використання щітка автоматично зупиниться, щоб завершити процес чищення.

Довгий час автономної роботи
Xiaomi Inncap PT01 має легку вагу 62 г для зручного захоплення. Крім того, електрична щітка оснащена стандартом вологозахисту IPX7, який краще захищає пристрій навіть під час використання у воді.

Електрична щітка Xiaomi Inncap PT01 оснащена аккумулятором ємністю 320 мАh після кожної повної зарядки для безперервного використання до 120 хвилин. При використанні 2 хвилин на день заряду вистачає до 30 днів. Крім того, щітка оснащена мікросхемою захисту аккумулятора, захистом від перевантаження та короткого замикання, що допомагає забезпечити безпеку пристрою та користувача під час використання.

Характеристики

Тип
Електричні зубні щітки
Розміри
Основна частина: 218.5 х 21 х 19 мм, Насадка: 55.4 х 37.6 х 20.7 мм
Колір
Блакитний
Гарантія
12 місяців
Артикул
PT01
Час зарядки
0,125
Вага
80 г
Модель
PT01
Ємність акумулятору
320 мА*год
Додатково
Частота м'якого режиму: 16000 коливань/хв; Частота режиму очищення: 19000 коливань/хв.
Інтерфейси
MicroUSB
Час роботи від акумулятора
До 30 днів (2 рази на день, по 2 хвилини кожний)
Потужність
0.6 W

Електрична зубна щітка Xiaomi Inncap Electric Toothbrush (PT01) Blue

Електрична зубна щітка Xiaomi Inncap Electric Toothbrush (PT01) Blue
Ціна:
229 грн.
Ітого:
Про покупця