Відпарювач Xiaomi Lexiu GS2 Hanheld Hanging Machine ціна

Відпарювач Xiaomi Lexiu GS2 Hanheld Hanging Machine

Розпродано Код: 2877
1699 грн.
Без податку
Кількість

Швидке нагрівання та захист від протікання
Велика робоча поверхня відпарювача настільки швидко нагрівається і починає подавати пару, що за тривалість однієї пісні можна повністю випрасувати щось з одягу. Металева пластина товщиною 2,5 мм рівномірно нагрівається і повністю перетворює воду на пару, не залишаючи потьоків на тканині і не завдаючи їй шкоди.

Швидка та потужна подача пари
Ефективний нагрівальний елемент лише за 30-35 секунд досягає достатньої температури для подачі пари, а особлива конструкція проток підвищує його тиск, щоб забезпечити потужний та об'ємний потік протягом тривалого часу.

Прозорий резервуар прямо у рукоятці
Сам прозорий резервуар дозволяє стежити за обсягом води, а його матова поверхня допомагає із простої колби зробити зручну ручку.

Знімна рукоятка-резервуар
Сам відпарювач важить 700 г, а його знімну рукоятку об'ємом 100 мл можна легко від'єднати від корпусу і окремо прибрати в валізу, щоб навіть у тривалій поїздці мати можливість зберігати чудовий зовнішній вигляд.

Підходить для будь-якої тканини
Використовувати пристрій можна для розгладження та відпарювання речей з будь-якої, навіть найчутливішої тканини: шовку, бавовни, синтетики, льону та інших матеріалів.

Багатоступінчаста система безпеки
При перегріві пристрою спрацьовує температурний захист, що відключає живлення, а за відсутності води автоматична система запобігає сухому ходу. Крім того, весь корпус виконаний з вогнетривких матеріалів. Продумана конструкція захистить як сам відпарювачь, так і улюблені речі.

Характеристики

Тип
Відпарювачі
Розміри
31.6 х 13 х 8 см
Колір
Білий
Гарантія
12 місяців
Артикул
GS2
Комплектація
Відпарювач, резервуар для води, чохол.
Вага
750 г
Матеріал
Пластик
Модель
GS2
Потужність
850 Вт
Джерело живлення
Від мережі
Довжина кабеля
1.85 м

Відпарювач Xiaomi Lexiu GS2 Hanheld Hanging Machine

Відпарювач Xiaomi Lexiu GS2 Hanheld Hanging Machine
Ціна:
1 699 грн.
Ітого:
Про покупця