Розумний замок Xiaomi AreoX U8 зі сканером відбитка пальця 224.8 x 130 x 32.2 mm ціна

Розумний замок Xiaomi AreoX U8 зі сканером відбитка пальця 224.8 x 130 x 32.2 mm

Розпродано Код: 2968
1299 грн.
Без податку
Кількість

Xiaomi AreoX U8 дозволить вам надійно убезпечити себе від злому та втрати майна. Створений із міцних матеріалів, він витримає та не зламається навіть після значних пошкоджень. Спеціально для вашої зручності, Xiaomi AreoX U8 обладнаний сенсором відбитків пальців, завдяки якому тільки ви зможете відкрити цей замок і вам не доведеться носити із собою ключі.

Якісні матеріали для якісного захисту
Виконаний лише з якісних матеріалів. Дужка замку виготовлена із міцної нержавіючої сталі, яка може витримати механічний тиск у 14 тонн. Основна частина циліндра замку повністю металева, і утримує дужку з обох кінців. Завдяки цьому Xiaomi AreoX U8 не відкриється навіть від сильних ударів чи вібрації.

Датчик відбитків пальців для вашої зручності та спокою
Основною відмінністю AreoX U8 з інших замків є використання сканера відбитків пальців. Вам більше не потрібно всюди носити із собою ключ - просто приклавши палець до сенсора ви відкриєте замок. Це також підвищує і надійність замка – якщо ключ можна вкрасти, то відбиток пальця завжди буде надійним.

Продуманий дизайн
У дизайні AreoX U8 враховано багато деталей. Дужка має м'яке покриття, яке запобігає подряпинам та іншим пошкодженням вашого велосипеда. Сканер відбитків пальців захищається від пилу спеціальною заглушкою, а весь корпус замку має захист від попадання вологи. Основна частина замку має м'яке та приємне для дотику покриття та ергономічну форму, що дозволить вам легко та швидко відкрити замок. Електронні компоненти системи працюють за рахунок акумулятора, який можна заряджати через USB-C слот. Але навіть при повністю розрядженій батареї ви зможете відкрити замок за допомогою ключа.

Характеристики

Тип
Велозамки
Колір
Чорний
Гарантія
12 місяців
Артикул
U8
Вага
1200 г

Розумний замок Xiaomi AreoX U8 зі сканером відбитка пальця 224.8 x 130 x 32.2 mm

Розумний замок Xiaomi AreoX U8 зі сканером відбитка пальця 224.8 x 130 x 32.2 mm
Ціна:
1 299 грн.
Ітого:
Про покупця