Смарт-весы Xiaomi Yunmai Mini 2 Smart Scale White (M1690-WH)

Смарт-ваги Xiaomi Yunmai Mini 2 Smart Scale White (M1690-WH)

Розпродано Код: 2376
849 грн.
Без податку
Кількість

Yunmai Mini 2 Smart Scale - це розумні ваги, які використовують для вимірювання таких важливих біометричних показників, як вага, жирова маса, кісткова маса, індекс маси тіла, м'язи, білок, вісцеральний жир, вода і базовий метаболізм. Для вимірювання ваги використовують метод біоелектричного опору. Точність вимірювання: менше 100 кг - 0,1 кг, понад 100 кг - 0,2 кг.
 

Yunmai Mini 2 Smart Scale мають власний мобільний додаток для смартфонів і планшетів на базі iOS і Android і підключається до мобільних пристроїв по Bluetooth. В додаток ваги відправляють результати зважувань, там же ведеться статистика всіх вимірювань. Додаток підтримує до 16 користувацьких профілів. У передній частині платформи знаходиться прихований світлодіодний дисплей, на який виводяться показники вимірювань. Дисплей достатньо великий - 2.92 дюйма - тому цифри на ньому видно навіть при низькому освітленні. Також на платформі присутні 4 металевих електроду, на які необхідно ставати для зважування.

У нижній частині ваг розташовані ніжки з прогумованим покриттям, які не дають терезам ковзати по поверхні підлоги. Там же є відсік для батарейок AA.

Характеристики

Точність виміру, кг
До 0.05
Тип
Ваги
Розміри
260 х 260 х 26 мм
Гарантія
12 місяців
Країна-виробник товару
Китай
Вид
Діагностичні
Артикул
M1690-WH
Особливості
Діапазон зважування 100 г - 150 кг, Управління зі смартфона, Прихований LED дисплей, Сумісність: Android 4.4 / IOS 9.0 та вище
Бездротовий стандарт
Bluetooth
Додатково
Автоматичне увімкнення/вимкнення
Джерело живлення
Від Акумулятора
Сумісність
Android, IOS
Максимальне навантаження
150 кг
Максимальна вага
180 кг
Діагностика
Частка жирової тканини, Частка кісткової маси, Частка м'язової маси, Індексу маси тіла, Кількість рідини, Оптимальної ваги
Колір виробу
Білий
Кількість користувачів
16
Матеріал платформи
Пластик, Скло

Смарт-ваги Xiaomi Yunmai Mini 2 Smart Scale White (M1690-WH)

Смарт-ваги Xiaomi Yunmai Mini 2 Smart Scale White (M1690-WH)
Ціна:
849 грн.
Ітого:
Про покупця