Заварювальний термос Xiaomi Pinztea Mug (PZ7A010001) 300ml White ціна

Заварювальний термос Xiaomi Pinztea Mug (PZ7A010001) 300ml White

Розпродано Код: 2867
699 грн.
Без податку
Кількість

Поділ листя від води робить заварювання ще простіше
З незвички заварювання чаю з листя може спричинити масу питань та проблем. Наприклад, що робити, якщо з водою в рот намагаються потрапити листя? Щоб приборкати невгамовні листочки та полегшити процес заварювання було створено термокухоль Pinztea з роздільними секціями для води та листя. З ним заварити та випити чаю буде не складніше, ніж випити води!

Окремий відсік для контролю фортеці
На місці кришки можна встановити спеціальну заварювальну баночку для листя. Вона пропускає всередину воду, але не випускає листя, так що Ви можете досягти ідеальної для себе міцності заварювання чаю.

Приваблива нестаріюча форма
Для створення образу своїх продуктів Pinztea запрошує незалежних дизайнерів, здатних втілити у простій, але витонченій формі сучасну молодіжну естетику. Унікальний і свіжий стиль гідно оцінять користувачі різного віку.

Ергономічна форма зручно лежить у руці
Матеріали термокружки приємні на дотик, а його форма спеціально виконана з вигином усередину для комфортного утримання. Більше того, форма вигину розроблялася з особливою ретельністю з урахуванням кута та сили утримання для забезпечення міцної посадки.

Міцні та герметичні кріплення
Заварювальним термокухлем Pinztea дуже легко користуватися - достатньо засипати чайне листя в спеціальну баночку і залити гарячу воду в самий термокухоль, після чого зібрати все воєдино і перевернути вгору ногами, щоб почати заварювання.

Пропускає, але не випускає воду
Для простого контролю заварювання всі елементи щільно і герметично з'єднані один з одним, дозволяючи уникнути небажаних протікань.

Для автоматичної фільтрації чаю
Між відсіком для води та відсіком для чаю встановлено спеціальну фільтруючу перегородку, що пропускає воду після закінчення заварювання. Щоб повернути воду всередину термокухолю, достатньо нахилити її на 45°.

Захищає кухоль від ударів, а руки – від опіків
Кухоль виконаний з двох елементів - зовнішньої камери з АБС-пластику та скляної внутрішньої камери. Він не лише зовні гарний, а й внутрішньо продуманий, оскільки може витримати як високу температуру, так і сильні удари.

Безпечні матеріали гарантують якість
Кожен матеріал для термокружки Pinztea – пластик, силікон, скло та нержавіюча сталь – проходить суворий відбір, щоб гарантувати відсутність шкідливих речовин та тривалий термін служби.

Характеристики

Заварник
Є
Тип
Термоси
Розміри
71 х 71 х 241 мм
Колір
Білий
Гарантія
12 місяців
Артикул
PZ7A010001
Вага
455 г
Модель
PZ7B010001
Об `єм
300 мл

Заварювальний термос Xiaomi Pinztea Mug (PZ7A010001) 300ml White

Заварювальний термос Xiaomi Pinztea Mug (PZ7A010001) 300ml White
Ціна:
699 грн.
Ітого:
Про покупця