Заварювальний термос Xiaomi Pinztea Tea Mug (PZ7M100X000) 300ml Black ціна

Заварювальний термос Xiaomi Pinztea Tea Mug (PZ7M100X000) 300ml Black

Розпродано Код: 3826
499 грн.
Без податку
Кількість

Поділ листя від води робить заварювання ще простіше
З незвички заварювання чаю з листя може викликати безліч питань та проблем. Наприклад, що робити, якщо з водою в рот намагаються потрапити листя? Щоб приборкати невгамовні листочки та полегшити процес заварювання було створено термокухоль Pinztea з роздільними секціями для води та листя. З ним заварити та випити чаю буде не складніше, ніж випити води!

Пийте чай, а не листя
На місці кришки можна встановити спеціальну заварювальну баночку для листя. Вона пропускає всередину воду, але не випускає листя, тому Ви можете досягти ідеальної для себе міцності заварювання чаю.

Скромний, але продуманий дизайн
Для створення образу своїх продуктів Pinztea запрошує незалежних дизайнерів, здатних втілити у простій, але витонченій формі сучасну молодіжну естетику. Унікальний і свіжий стиль гідно оцінять користувачі різного віку.

Ергономічна форма зручно лежить в руці
Матеріали термокружки приємні навпомацки, а її форма спеціально виконана з вигином усередину для комфортного утримання. Більше того, форма вигину розроблялася з особливою ретельністю з урахуванням кута та сили утримання для забезпечення міцної посадки.

Міцні та герметичні кріплення
Заварювальним термокухлем Pinztea дуже легко користуватися - достатньо засипати чайне листя в спеціальну баночку і залити гарячу воду в самий термокухоль, після чого зібрати все воєдино і перевернути вгору ногами, щоб почати заварювання.

Пропускає, але не випускає воду
Для простого контролю заварювання всі елементи щільно і герметично з'єднані один з одним, дозволяючи уникнути небажаних протікань.

Нахил на 45°
Між відсіком для води та відсіком для чаю встановлено спеціальну фільтруючу перегородку, яка пропускає воду після закінчення заварювання. Щоб повернути воду всередину термокружки, достатньо нахилити її на 45°.

Міцний та довговічний матеріал
Захищає кухоль від ударів, а руки - від опіків
Кухоль виконаний з двох елементів - зовнішньої камери з АБС-пластику і скляної внутрішньої камери. Він не лише зовні гарний, а й внутрішньо продуманий, оскільки може витримати як високу температуру, так і сильні удари.

Безпечні матеріали гарантують якість
Кожен матеріал для термокружки Pinztea - пластик, силікон, скло та нержавіюча сталь - проходить суворий відбір, щоб гарантувати відсутність шкідливих речовин та тривалий термін служби.

Характеристики

Заварник
Є
Тип
Термоси
Розміри
233 х 65 х 65 мм
Колір
Чорний
Гарантія
14 днів
Артикул
PZ7M100X000
Особливості
Відсік для чаю
Вага
455 г
Матеріал
Пластик, Скло
Функції
Приготування чаю, фільтрації чаю та утримання тепла/холоду
Об `єм
300 мл

Заварювальний термос Xiaomi Pinztea Tea Mug (PZ7M100X000) 300ml Black

Заварювальний термос Xiaomi Pinztea Tea Mug (PZ7M100X000) 300ml Black
Ціна:
499 грн.
Ітого:
Про покупця