Термос Xiaomi Kiss Kiss Fish (KKF) Vacuum Cup S-U47WS (475 мл, Dark Grey) ціна

Термос Xiaomi Kiss Kiss Fish (KKF) Vacuum Cup S-U47WS (475 мл, Dark Grey)

Розпродано Код: 3227
669 грн.
Без податку
Кількість

Термос Xiaomi Kiss Fish Vacuum Cup S-U47WS ідеально підійде не тільки любителям активного відпочинку та спорту, але і для тих, хто воліє брати улюблені напої з собою на роботу або на прогулянку. Термос добре зберігає температуру рідини протягом дня. На відміну від аналогічних моделей, цей термос має зручну форму корпусу, трохи розширену до низу. Завдяки цьому можна спокійно пити улюблені напої, не побоюючись пролити вміст термосу на себе.

Поліпшена ізоляція
Термос від Xiaomi має покращену ізоляцію. Якщо ви наллєте в ємність воду температурою 95 градусів, то за добу рідина досягне лише 45 градусів. Прохолодні напої пристрій також добре зберігає. Наприклад, холодна вода температурою 4 градуси стане теплішою до 10 градусів після 24 годин.

Безпечні матеріали
Термос від Xiaomi виготовлений із нержавіючої сталі, у складі якої не містяться токсичні компоненти. Завдяки цьому використання цієї ємності безпечне для організму людини. Внутрішній циліндр термоса обробляється окремо, це необхідно для попередження утворення нальоту або корозії.

Для будь-якого віку
Термос Xiaomi Kiss Kiss Fish Vacuum Cup S-U47WS відмінно підійде будь-якій людині незалежно від її віку. Ви можете насолоджуватися улюбленими напоями та не перейматися про витік або протікання рідини завдяки чудовій герметизації.

Характеристики

Заварник
Ні
Тип
Термоси
Розміри
7.2 x 7.2 x 23.6 см
Колір
Темно синій
Гарантія
14 днів
Артикул
S-U47WS
Вага
255 г
Об `єм
475 мл
Матеріал колби
Цинковий сплав

Термос Xiaomi Kiss Kiss Fish (KKF) Vacuum Cup S-U47WS (475 мл, Dark Grey)

Термос Xiaomi Kiss Kiss Fish (KKF) Vacuum Cup S-U47WS (475 мл, Dark Grey)
Ціна:
669 грн.
Ітого:
Про покупця