Телескоп Xiaomi BEEBEST XA90 White ціна

Телескоп Xiaomi BEEBEST XA90 White

Розпродано Код: 2691
9499 грн.
Без податку
Кількість

Астрономічний телескоп Xiaomi BEEBEST XA90 – це чудова нагода побачити кратери на місяці, простежити рух юпітера або вивчити краси міського середовища. З його допомогою ви зможете вгамувати будь-які побажання. Прилад має великий об'єктив з діаметром 90 мм. Він забезпечує широке світлове охоплення, що дозволить значно підвищити якість і чіткість зображення. Крім цього, об'єктив має багатошарову структуру FMC, яка допомагає зменшити відображення та підвищити рівень передачі світла.

Два потужні окуляри
Стандартна комплектація телескопа Polar Bee Best передбачає наявність двох окулярів, а саме: PL6 зі 100-кратним збільшенням і PL20 з 30-кратним збільшенням. Вони забезпечать чудовий огляд небесних тіл та міських пейзажів. Завдяки 45 градусній призмі прямого зображення, користувач зможе отримати широкий кут огляду та природну картинку без інверсії. А тонка система наведення значно спрощує експлуатацію та знижує дискомфорт під час використання.

Зручний штатив-тренога
Для зручного використання телескопа передбачено спеціальний штатив-тренога. Штатив виготовлений із міцного алюмінієвого сплаву та гарантує надійну установку телескопа практично на будь-якій поверхні. Щоб конструкція стала ще стійкішою, а хід телескопа плавним, використовується зручний балансир. Для зберігання телескопа передбачено спеціальний чохол з поліестеру, що йде в комплекті.

Тримач для смартфона
За допомогою телескопа ви зможете не лише насолоджуватися чудовими видами зоряного неба, але й робити ефектні знімки за допомогою смартфона. Це стало можливим завдяки зручному утримувачу. Він дозволяє зафіксувати телефон прямо перед окуляром та робити видовищні фото та відео. Завдяки механізму кругового обертання, використання телескопа не викликає жодних труднощів. Ви зможете повернути його в будь-якому зручному для вас напрямку та швидко зафіксувати у потрібному положенні.

Просте та швидке складання
Складання телескопа здійснюється дуже швидко і не викликає жодних труднощів. З цим може допомогти зручна і зрозуміла інструкція, де дохідливо описаний весь процес збирання та налаштування пристрою. Крім самого телескопа, в комплекті йде невеликий столик для розміщення окулярів, який кріпиться на штатив. Перебуваючи в спеціальних отворах, окуляри не губляться і завжди будуть під рукою.

Характеристики

Діаметр об'єктива
90
Тип
Телескопи
Колір
Білий
Артикул
XA90
Матеріал
Алюмінієвий сплав
Модель
XA90
Додатково
Утримувач для смартфона
Тип установки
Підлогова
Кут огляду
45°
Фокусна відстань, мм
600
Оптична конструкція
Рефрактори
Монтування
Азімутальна
Окуляр 1
PL20 (30-кратне збільшення)
Окуляр 2
PL6 (100-кратне збільшення)
Екваторіальна база
EQ1
Покриття об'єктива
Антивідблиску FMC покриття
Цільовий об'єктив (шукач)
6x30

Телескоп Xiaomi BEEBEST XA90 White

Телескоп Xiaomi BEEBEST XA90 White
Ціна:
9 499 грн.
Ітого:
Про покупця