Бактерицидна УФ лампа (стерилізатор) Xiaomi HUAYI (SJ01) White ціна

Бактерицидна УФ лампа (стерилізатор) Xiaomi HUAYI (SJ01) White

Розпродано Код: 3276
1299 грн.
Без податку
Кількість

Усього одна лампа для повної дезінфекції всього будинку

Ультрафіолетова антибактеріальна обробка зручна великою областю впливу та високою ефективністю. Довга та потужна колба лампи Huayi заливає своїм світлом навіть великі приміщення, а додаткове використання озону допоможе знищити бактерії навіть там, куди світло лампи не дістається – під ліжком, за шафою, в кутах і не тільки. Не потрібно розводити хімікати або боятися виникнення у бактерій імунітету - озон та ультрафіолет зроблять дезінфекцію абсолютно безпечною як для Вашого здоров'я, так і для гаманця.

Для щоденного захисту будинку від хвороб та вірусів

На відміну від звичних методів антибактеріального збирання за допомогою хімічних відбілювачів або дезінфікуючих засобів, бактерицидна лампа Huayi не вимагає нічого протирати або готувати. Завдяки широкій ділянці впливу вона може не тільки усувати бактерії на поверхнях, у повітрі або у воді, але й прибирати неприємні запахи, вбивати клопів і сприяти розкладанню формальдегіду. Вона чудово впорається з обробкою приміщення після ремонту, а також підійде для додаткової турботи про приміщення, де проживають діти або люди похилого віку.

Ультрафіолет + озон

Подвійний удар по невидимих погрозах

Під час роботи в спареному режимі лампа Huayi одночасно випромінює ультрафіолетове випромінювання і генерує озон. Ультрафіолет впливає на ДНК та РНК мікроорганізмів, позбавляючи їх здатності до розмноження та ефективно знищуючи. Там, куди світло не дістається, працює озон, а разом зі світлом вони не залишають жодного шансу ні бактеріям, ні вірусам.

Дезінфекція потужністю 38 Вт

Для обробки приміщень площею до 40 м²

Спарена ультрафіолетова трубка довжиною майже 40 см і потужністю 38 Вт забезпечує всебічний антибактеріальний вплив. У невеликих кімнатах площею до 10 м² і навіть у великих залах по 40 м² лампа Huayi з однаково високою ефективністю знищує мікроби та бактерії.

Зручний захист

Для дому, роботи та інших місць

Компактна лампа Huayi не вимагає особливої установки і може застосовуватися в будь-яких приміщеннях, будь то вітальня, спальня, кухня, туалет або навіть у громадських місцях, типу ресторанів, аудиторій чи магазинів - досить просто поставити її у зручному місці.

>

Важлива пам'ятка

1. При використанні бактерицидної лампи не допускається перебування у приміщенні людей або тварин, не слід дивитися безпосередньо на джерело світла. Знаходження під прямим свіченням лампи може призвести до ураження шкіри та очей, тому рекомендується своєчасно залишити область обробки;

2. Обробку рекомендується проводити в закритому приміщенні, щоб забезпечити глибокий і повний дезінфікуючий вплив озону;

3. Щоб уникнути ураження ультрафіолетом, не допускається прямий контакт з лампою дітей або тварин;

4. Час обробки рекомендується підбирати, виходячи із площі приміщення. Після закінчення обробки слід вчасно вимкнути лампу (не слід дивитися безпосередньо на світіння при включеній лампі). При площі приміщення 10 кв.м, рекомендований час обробки становить 25 хв, при площі 20 кв.м - 40 хв, при 40 кв.м - 60 хв.

 

Характеристики

Тип
Стерилізатори
Розміри
428 х 120 х 120 мм
Колір
Білий
Гарантія
12 місяців
Вид
Стерилізатори
Артикул
SJ01
Призначення
Універсальні
Додатково
Час стерилізації приміщення: 10 м2 – 25 хвилин, 20 м2 – 30 хвилин, 40 м2 – 60 хвилин.
Потужність
38 Вт
Джерело живлення
Від мережі
Тип установки
Вертикальні
Температурний режим
Низькотемпературні
Використання
Професійні
Використання на вулиці
Ні
Спосіб стерилізації
Ультрафіолетова

Бактерицидна УФ лампа (стерилізатор) Xiaomi HUAYI (SJ01) White

Бактерицидна УФ лампа (стерилізатор) Xiaomi HUAYI (SJ01) White
Ціна:
1 299 грн.
Ітого:
Про покупця