Стерилізатор для овочів та фруктів Xiaomi YOU BAN (UPS-01) ціна

Стерилізатор для овочів та фруктів Xiaomi YOU BAN (UPS-01)

Розпродано Код: 3135
749 грн.
Без податку
Кількість

Портативний очищувач фруктів і овочів Xiaomi YOU BAN UPS-01

На фруктах і овочах, навіть якщо їх ретельно вимити перед вживанням, залишається велика кількість шкідливих бактерій. Вживання погано оброблених продуктів може стати причиною зараження вірусами, гельмінтами та іншою «заразою». Щоб цього не допустити, можна використовувати портативний очищувач фруктів і овочів Xiaomi YOU BAN UPS-01. Представлений пристрій застосовується для ефективної стерилізації поверхні продуктів, що робить їх безпечними.

Ефективна стерилізація

Представлений очищувач працює за принципом реорганізації іонів водню на клітинних стінках пестицидів і бактерій, щоб зробити їх нешкідливими. Також пристрій ефективно знищує патогенні мікроорганізми, які можуть у великій кількості знаходитися на поверхні різних фруктів і овочів

Можливість одночасної стерилізації різних продуктів

В представленій моделі можна проводити одночасне очищення різних фруктів і овочів: полуниця, яблуко, кукурудза, слива, брокколі і багато іншого. Крім того, допускається очищення гриби, на поверхні яких міститься чимало шкідливих пестицидів.

Простота використання

Для використання пристрою необхідно лише налити в основний відсік воду, помістити туди продукти і натиснути всього одну кнопку. Не потрібно робити ніяких складних налаштувань або годинами розбиратися в інструкції.

Компактні розміри і невелика вага

Розміри очисника разом із зарядним підставою складають 106x106x74 міліметрів. А важить він всього 440 грамів. Воно легко поміститься навіть в невеликій сумці, що дозволяє всюди брати його з собою. Його навіть можна возити з собою на роботу, щоб у будь-якій ситуації вживати тільки корисні і безпечні продукти.

Висока швидкість стерилізації

Овочі і фрукти обробляються всього за 5 хвилин, після чого їх можна без побоювань вживати в їжу.

Акумулятор на 4400 mAh

Очищувач Xiaomi YOU BAN UPS-01 має акумулятор на 4400 маг, заряду якого вистачає на 35 п'ятихвилинних процедур стерилізації. При цьому батарея підтримує бездротову індукційну зарядку, що може виручити, якщо поблизу немає розетки або немає можливості зарядити пристрій.

Характеристики

Тип
Стерилізатори
Розміри
106 x 106 x 74 мм (з зарядною основою)
Матеріал корпусу
Пластик
Колір
Білий
Вид
Стерилізатори
Артикул
UPS-01
Вага
440 г
Ємність акумулятору
4400 мА*год
Потужність
8 Вт
Джерело живлення
Від акумулятора
Напруга
5 В
Сфера використання
Універсальний
Спосіб стерилізації
Іонізація

Стерилізатор для овочів та фруктів Xiaomi YOU BAN (UPS-01)

Стерилізатор для овочів та фруктів Xiaomi YOU BAN (UPS-01)
Ціна:
749 грн.
Ітого:
Про покупця