Фільтр для очищувача води Xiaomi 3 в 1 Mi Water Purifier 1A (VI-FX3) ціна

Фільтр для очищувача води Xiaomi 3 в 1 Mi Water Purifier 1A (VI-FX3)

Розпродано Код: 2828
899 грн.
Без податку
Кількість

Споживання чистої води – запорука здоров'я та гарного самопочуття. Композитний армуючий фільтр Viomi S2, Mee, Mee Pro 3in1– інноваційна фільтруюча система, необхідна в кожному будинку.

Знищує 99, 9% мікробів
Принцип дії пристрою полягає у технології зворотного осмосу – обробці води ультрафіолетом Вплив доповнює стандартні системи очищення та виключає не тільки важкі сполуки, хлор, накип, пестициди, а й убиває мікроби в масштабі 99, 9999%, включаючи кишкову паличку. Ультрафіолетова лампа з довжиною хвилі 253.7 руйнує шкідливі сполуки лише на рівні ДНК вже у крані. В результаті ви отримуйте безпечну питну воду. Фільтр також дезінфікує та захищає труби від забруднень – забудьте про засмічення.

60 000 годин служби
Технологія холодного катода в основі дії потребує мінімальних енергетичних витрат. Одна лампа розрахована на 60 000 годин використання – міняти її не доведеться.

Розумний фільтр
Технологія зворотного осмосу фільтрує в 10 разів швидше, ніж традиційні системи очищення – 2 л/хв. Конструкція не містить бака та дозволяє отримувати до 400 галонів чистої води. Фільтр обладнаний штучним інтелектом: 80 000 000 системних даних враховують індивідуальні особливості води та з кожним днем удосконалюють процес очищення. Ручний триходовий клапан контролює потоки та захищає будинок від протікання. Система оптимізує пропорції чистої та стічної води залежно від особливостей труб. Самостійне промивання мембрани скорочує витрату ресурсів, дозволяє економити при розрахунку послуг ЖКГ. Очищувач просигналізує про необхідність заміни фільтра за допомогою світлового індикатора.

Безпечний очисник
Представлена модель виготовлена з екологічно чистих матеріалів та відповідає міжнародному класу безпеки GB18145. Внутрішня стінка крана виконана з нержавіючої сталі 304 без свинцю. Герметична 3-відсікова конструкція унеможливлює протікання.

Характеристики

Тип
Фільтри
Колір
Білий
Артикул
VI-FX3
Продуктивність
700 л
Вага
1,25 кг
Сумісність
Водоочисники S2, Mee, Mee Pro
Тип фільтра
3 в 1 (PP+активоване вугілля+активоване вугілля)

Фільтр для очищувача води Xiaomi 3 в 1 Mi Water Purifier 1A (VI-FX3)

Фільтр для очищувача води Xiaomi 3 в 1 Mi Water Purifier 1A (VI-FX3)
Ціна:
899 грн.
Ітого:
Про покупця