Розумна розетка Xiaomi Smart Socket CP1 (AU/CN plug) ціна

Розумна розетка Xiaomi Smart Socket CP1 (AU/CN plug)

Розпродано Код: 3766
199 грн.
Без податку
Кількість

Пропонуємо Вашій увазі розумну розетку Gosund Smart Socket CP1.

Її стильний і компактний дизайн зробить ваш інтер'єр більш технологічним, а унікальні можливості гаджета дозволять вам зробити крок у майбутнє вже зараз!

Управління розеткою здійснюється за допомогою програми Mi Home, тому ви маєте можливість здійснювати доступ до підключених електроприладів звідки завгодно і в будь-який час, лише скориставшись на Вашому смартфоні попередньо встановленим додатком.

Сучасні технології працюють для вашого комфорту, тому завдяки розетці Gosund Smart Socket CP1 у вашому будинку буде комфортний клімат та затишок, незважаючи на погоду за вікном. Вмикайте обігрівач взимку, а кондиціонер улітку, запускайте зволожувач повітря та нагрівайте воду для ванни. І все це - лише кілька дотиків у додатку на смартфоні на шляху додому!

Завдяки розетці Gosund Smart Socket CP1 ви можете контролювати увімкнення та вимкнення електроприладів в автоматичному режимі, тому тепер можете не хвилюватися, що забули вдома увімкнений обігрівач, бойлер або праска - всі прилади вимикаються, або вмикаються в чітко заданий час, не наражаючи ваш будинок на небезпеку.

 

Характеристики

Регіон пристрою
CN
Тип
Розетки
Розміри
52 х 52 х 32 мм
Колір
Білий
Гарантія
12 місяців
Вид
Розетка
Артикул
CP1
Управління
Додаток на Android, Додаток на iOS
Матеріал
Термостійкий пластик
Бездротовий стандарт
Wi-Fi
Джерело живлення
Від мережі
Тип підключення
Wi-Fi
Напруга
220 В
Термостійкість
До 750 °С

Розумна розетка Xiaomi Smart Socket CP1 (AU/CN plug)

Розумна розетка Xiaomi Smart Socket CP1 (AU/CN plug)
Ціна:
199 грн.
Ітого:
Про покупця