Розумний вимикач (двоклавішний, з нульовою лінією) Xiaomi Aqara D1 (QBKG24LM) ціна

Розумний вимикач (двоклавішний, з нульовою лінією) Xiaomi Aqara D1 (QBKG24LM)

Розпродано Код: 3614
799 грн.
Без податку
Кількість

Нова серія розумних вимикачів Aqara D1. Що оновили? Світлодіодні індикатори перенесли з нижнього торця, на самі кнопки, так їх краще видно, кнопки стали трохи менше — за рахунок збільшеної рамки. Хворобою першої версії були важелі, які впливають на мікроперемикачі. Вони з часом виходили з ладу, що вимагає невеликого ремонту. У другій версії недолік усунули, конструкція стала простішою і надійнішою.
Легкий спосіб зробити звичайне освітлення — розумним. Необов'язково міняти всі лампочки на розумні, щоб керувати ними через програму або голосових помічників. Натомість можна замінити лише вимикач.

Вимикач додасть звичайній люстрі або лампочці головні переваги розумного пристрою: замість того, щоб тягтися до вимикача, тепер можна керувати ним зі смартфона, за допомогою бездротових кнопок.

Вимикач монтується в стіну, на місце звичайного і підключається до мережі 220В. При цьому, щоправда, доведеться замінити стандартну для України коробку під вимикач із круглої на квадратну.
Для роботи цього вимикача потрібна нульова лінія!

Розмикання та замикання контактів відбувається за допомогою реле, тому немає різниці між фізичним натисканням на кнопку та керуванням вимикачем зі смартфона.

Після встановлення, вимикач зв'язується з Aqara Hub за бездротовим протоколом Zigbee. Тепер вимикачем можна керувати через програму Aqara

  • Легко налаштувати у додатку Aqara для iOS, Android
  • Захист від перегріву
  • Бездротова робота з Центром розумного будинку Aqara Hub за протоколом Zigbee

Вимкни світло на відстані
Поспіхом виходячи з дому, ти можеш випадково забути вимкнути світло. Не хвилюйся, достатньо відкрити програму в телефоні, і в один клік вимкнути вдома всі джерела освітлення.

Запалюй світло, відчиняючи двері
Повертаючись додому після роботи, при відкритті вхідних дверей світло ввімкнеться автоматично. В той же момент пропаде вся втома і можна буде насолодитися чудовим вечором.

Легке та просте вдосконалення
Настінний вимикач Aqara монтується легко та зручно. Не потрібно замінювати всі старі джерела освітлення та проводку, можна просто замінити настінні вимикачі, щоб оперативно керувати різними освітлювальними приладами. Підходить для використання з широким асортиментом джерел освітлення, що дозволяє легко додати звичайним освітлювальним приладам інтелектуальні функції.

З'єднує в одне безліч приладів
Ти можеш реалізувати безліч сценаріїв використання, підключивши інші інтелектуальні пристрої. Коли вдома з'являється унікальний протокол Zigbee безліч пристроїв додасться до системи. Максимальна швидкість якої збільшиться, до того, що можна зменшити час відгуку приладів і зробити керування ще плавнішим.


* Щоб зробити цей продукт сумісним із Apple HomeKit, потрібні шлюзи Aqara. Рекомендується використовувати iOS 12.0 та вище. Для віддаленого керування аксесуарами, які підтримують Homekit, необхідно встановити HomePod або Apple TV (tvOS 11.0 або вище)
* Оскільки умови проведення в кожному будинку різні, вам необхідно оцінити відповідний тип перемикача відповідно до реальної ситуації.
* Як визначити, чи було прокладено нейтральний провід? Згідно з робочими специфікаціями електрика, нейтральний провід, як правило, є синім або чорним дротом. Для встановлення радимо звернутися до фахівця.

Характеристики

Регіон пристрою
CN
Тип
Вимикачі
Матеріал корпусу
Пластик
Колір
Білий
Гарантія
12 місяців
Артикул
QBKG24LM
Управління
Додаток на Android, Додаток на iOS
Бездротовий стандарт
ZigBee
Джерело живлення
Від мережі
Сумісність
Apple HomeKit
Напруга
220 В
Світлова індикація
Є

Розумний вимикач (двоклавішний, з нульовою лінією) Xiaomi Aqara D1 (QBKG24LM)

Розумний вимикач (двоклавішний, з нульовою лінією) Xiaomi Aqara D1 (QBKG24LM)
Ціна:
799 грн.
Ітого:
Про покупця