Розумний вимикач (одноклавішний) Xiaomi Aqara Opple (WXCJKG11LM) ціна

Розумний вимикач (одноклавішний) Xiaomi Aqara Opple (WXCJKG11LM)

Розпродано Код: 3764
449 грн.
Без податку
Кількість

2 кнопки для керування розумними пристроями
Конструкція вимикача Xiaomi Aqara Opple Zigbee 3.0 представлена у вигляді двох активних кнопок, кожна з яких здатна розпізнавати 3 типи натискань. Всього один такий аксесуар дозволить керувати роботою відразу кількох смарт-пристроїв. Ви зможете віддалено вмикати/вимикати елементи освітлення, відкривати/закривати штори, включати розетки та багато інших приладів. Все, що потрібно для повноцінного функціонування вимикача Xiaomi - це встановлення в зоні безперебійного доступу до мережі Wi-Fi, і смартфон із заздалегідь встановленим додатком Aqara Home або Mi Home.

Три типи натискань
Кожна з кнопок підтримує по 3 типи натискання: простий дотик, подвійний клік та утримування. Ви зможете привласнювати натисканням різні команди управління пристроями (максимально 6 команд для чотирьох кнопок сукупно). Таким чином, вимикач дозволяє швидко керувати роботою екосистеми розумного будинку, застосовуючи всього кілька простих комбінацій натискання. Крім кнопок вимикача, доступне ще й віддалене керування через програми Aqara Home або Mi Home, які потрібно встановити на смартфон.

Простий та швидкий монтаж
З установкою вимикача Xiaomi Aqara Opple Zigbee 3.0 можна цілком впоратися самостійно, не витрачаючи на процес монтажу багато часу та зусиль. Прилад кріпиться на стіні завдяки двосторонньому скотчу або шурупам. Оберіть рівну поверхню, обов'язково в зоні доступу мережі Wi-Fi, і розташуйте вимикач у доступному для вас та інших домочадців місці. Корпус даного аксесуара виконаний із міцного пластику, у вигляді простого вимикача із простим та мінімалістичним дизайном.

Характеристики

Регіон пристрою
CN
Тип
Вимикачі
Розміри
86 х 86 х 43 мм
Матеріал корпусу
Пластик
Колір
Білий
Гарантія
12 місяців
Артикул
WXCJKG11LM
Вага
88 г
Управління
Додаток на Android, Додаток на iOS
Матеріал
Пластик
Бездротовий стандарт
ZigBee
Джерело живлення
Від батарейок
Тип підключення
Бездротове
Сумісність
Android 4.0 та вище, iOS 9 і вище
Кількість кнопок
2
Монтаж
Двосторонній скотч

Розумний вимикач (одноклавішний) Xiaomi Aqara Opple (WXCJKG11LM)

Розумний вимикач (одноклавішний) Xiaomi Aqara Opple (WXCJKG11LM)
Ціна:
449 грн.
Ітого:
Про покупця