Кнопка керування розумним будинком Xiaomi Aqara ZigBee Smart Wireless Switch (WXKG12LM) ціна

Кнопка керування розумним будинком Xiaomi Aqara ZigBee Smart Wireless Switch (WXKG12LM)

Розпродано Код: 3524
349 грн.
Без податку
Кількість

Розумна бездротова кнопка Aqara Smart Wireless Switch (WXKG12LM) – це один із елементів системи розумного будинку, який дозволить швидко та легко керувати розумними пристроями на відстані. Цю компактну кнопку можна розташувати в будь-якому зручному місці, адже вона працює без проводів, використовуючи замість них бездротову систему ZigBee. Функціональність кнопки задається користувачем — використовуючи фірмовий додаток, кнопці можна встановити різні функції і з'єднати її з різними приладами. Змінити налаштування можна у будь-який момент через мобільний додаток.

Зручна та функціональна
Aqara Smart Wireless Switch (WXKG12LM) виступає у ролі універсального вимикача для будь-яких розумних пристроїв у вашому будинку. Під'єднавши її до розумних світильників, ви зможете вимикати відразу кілька лампочок одним натисканням. Якщо підключити цю кнопку до будильника, ви зможете розбудити вашу дитину з іншого кінця будинку. Крім того, ця кнопка підтримує кілька типів натискання. Aqara Smart Wireless Switch (WXKG12LM) розрізняє між швидким натисканням, довгим натисканням та подвійним натисканням. Крім цього, вбудовані акселерометри дозволяє реєструвати струшування кнопки. Це означає, що одна кнопка може надсилати різні сигнали в залежності від типу натискання, тим самим керуючи відразу кількома пристроями одночасно.

Приємний дизайн
Виготовлена з якісного пластику білого кольору, Aqara Smart Wireless Switch (WXKG12LM) приємно впишеться в будь-який інтер'єр. Основа кнопки виготовлена з силікону, що не ковзає, що дозволить їй надійно залишатися на будь-якій поверхні і не ковзати під час використання. Дизайн кнопки фокусується на зручності користувача — кнопка велика, її натискання не вимагає зусиль.

Якісні матеріали та швидке встановлення
Корпус Aqara Smart Wireless Switch (WXKG12LM) виготовлений із якісного пластику, який спеціально створений для протидії ультрафіолетовому випромінюванню. Завдяки цьому ви зможете залишати кнопку біля вікна без пожовтіння пластику. Установка кнопки також дуже проста — Бездротова конструкція дозволяє комфортно розташувати цю кнопку в будь-якому зручному місці. Процес підключення також не займе часу чи зусиль, достатньо лише прив'язати кнопку до мобільного додатку, і вона буде готова до використання.

Характеристики

Регіон пристрою
CN
Тип
Вимикачі
Розміри
45 х 45 х 13 мм
Матеріал корпусу
Пластик
Колір
Білий
Гарантія
12 місяців
Артикул
WXKG12LM
Особливості
Версія з гіроскопом
Вага
19 г
Управління
Додаток на Android, Додаток на iOS
Матеріал
Пластик
Бездротовий стандарт
ZigBee
Модель
WXKG12LM
Джерело живлення
Від батарейок
Сумісність
Android 4.0 та вище, iOS 9 і вище
Монтаж
Двосторонній скотч

Кнопка керування розумним будинком Xiaomi Aqara ZigBee Smart Wireless Switch (WXKG12LM)

Кнопка керування розумним будинком Xiaomi Aqara ZigBee Smart Wireless Switch (WXKG12LM)
Ціна:
349 грн.
Ітого:
Про покупця