Аналізатор повітря Xiaomi Smartmi PM 2.5 Detector (KLWJCY01ZM) ціна

Аналізатор повітря Xiaomi Smartmi PM 2.5 Detector (KLWJCY01ZM)

Розпродано Код: 2646
999 грн.
Без податку
Кількість

Вимірювання якості повітря в реальному часі
Навіть якщо загальний прогноз якості повітря не віщує нічого погано, це не означає, що ми в безпеці вдома, в машині, в магазині і інших закритих приміщеннях. Подібне мікросередовище може страждати від вихлопних газів або тютюнового диму, тому необхідно зберігати пильність, і вчасно перевіряти якість повітря.

Універсальне застосування
Детектор оснащений кольоровим індикатором, який повідомить про якість повітря. Якщо індикатор світиться зеленим - стан повітря задовільний. Оранжевий колір означає легкий ступінь забрудненості, коли вразливим категоріям населення слід увімкнути очищувач. Червоний індикатор сигналізує про забруднення середнього або сильного ступеня, коли слід увімкнути очищувач повітря або вжити інших необхідних заходів щодо захисту здоров'я.

Лазерний датчик високої точності
Детектор оснащений турбовентиляторами постійного струму, які швидко збирають зразки повітря, після чого високоточний лазерний датчик проводить вимірювання мікрочастинок, що містяться в повітрі.

Спеціалізована система контролю якості повітря
Для того щоб зробити детектор зручним і портативним, ми замовили виготовлення лазерного датчика товщиною всього 12 мм, а односторонній забір повітря в нижній частині дозволив зробити повітряний канал більш компактним. Таким чином, уся система контролю якості повітря не перевищує розмірів банківської карти. Прилад важить близько 90.5 г, що дозволяє легко покласти його в кишеню і носити при собі, дістаючи по мірі необхідності.

Витончені округлені краї
Корпус детектора виконаний з АБС-пластика в білосніжному кольорі. Завдяки литьевому формування пристрій набув гладкість і витонченість. Відсутність гострих кутів дозволяє зручно тримати детектор в руці.

Потужний акумулятор з низьким енергоспоживанням
Детектор оснащений продуктивною міцною літієвою батареєю. Якщо проводити вимірювання протягом трьох хвилин, то вона зможе забезпечити роботу пристрою від однієї підзарядки до 120 разів. Через порт micro-USB детектор можна заряджати як від мережі, так і з допомогою портативного акумулятора.

Зручний екран
Екран детектора виконаний в чорному кольорі, тому на ньому ще краще видно цифровий індикаторний дисплей високого дозволу. Екран має три рівня яскравості, завдяки яким Вам буде комфортно дивитися на нього і вночі, і в полудень.

Характеристики

Регіон пристрою
CN
Тип
Аналізатори повітря
Колір
Білий
Гарантія
12 місяців
Артикул
KLWJCY01ZM
Бездротовий стандарт
Wi-Fi
Джерело живлення
Від акумулятора
Тип детектування
Якість повітря
Тип установки
Настільний

Аналізатор повітря Xiaomi Smartmi PM 2.5 Detector (KLWJCY01ZM)

Аналізатор повітря Xiaomi Smartmi PM 2.5 Detector (KLWJCY01ZM)
Ціна:
999 грн.
Ітого:
Про покупця