Розумний обігрівач Xiaomi ARDUOR Induction Warm Air Machine 1700W (NFS-16AH01QKW) ціна

Розумний обігрівач Xiaomi ARDUOR Induction Warm Air Machine 1700W (NFS-16AH01QKW)

Розпродано Код: 3219
1999 грн.
Без податку
Кількість

Розумний обігрівач Ardor Induction Warm Air Machine 1600W (NFS-16AH01QKW) - технології обігріву завтрашнього дня

Розумне автоматичне керування
Розумний нагрівач Ardor автоматично вмикається, якщо в 1.5-метровій зоні виявлення з'явиться людина, а після 5 хвилин відсутності людини пристрій автоматично вимкнеться, так що Ви можете не перейматися тим, що обігрівач залишився увімкненим.

Автоматичне відключення у простої
Безпечно та економічно за умовчанням в обігрівачі увімкнений датчик присутності, який допомагає уникнути частих вімкнень та вимкнень пристрою, а також економить енергію за рахунок її раціональнішого використання.

Компактний, легкий, універсальний
У холодний зимовий день Ви можете працювати в поті чола або насолоджуватися вільною хвилиною неробства, а розумний обігрівач Ardor оточить вас теплом і турботою. Компактні розміри дозволяють розмістити його на розі столу або в будь-якому зручному куточку, звідки він буде створювати атмосферу теплих літніх днів.

Керамічний нагрівальний елемент
Нагрівання всього за 3 секунди. Обігрівач Ardor оснащений потужним керамічним нагрівальним елементом, що відрізняється тривалим терміном служби, моментальним нагріванням всього за 3 секунди та підтримкою стабільної температури. Бічні вентиляційні отвори забезпечують постійний та швидкий теплообмін. Негорючі матеріали корпусу разом з підвішеним розміщенням нагрівального елемента гарантують найвищу пожежну безпеку та швидке охолодження корпусу після вимкнення пристрою.

3 режими роботи з вільними налаштуваннями
Два режими роботи забезпечують нагрівання, один – природний вітер із можливістю вільного перемикання потужності. У першому звичайному режимі роботи забезпечується звичайне нагрівання, у другому - посилений, в режимі природного вітру нагріву немає, лише легкий вітерець обдуває обличчя.

Тихий та довговічний прямоточний вентилятор
Велика сітчаста поверхня і міцна конструкція, що підтримує, забезпечують найвищий ступінь контролю за потоком і зменшує втрати потужності через тертя. Особливий вентилятор видає об'ємний потік повітря, майже не видаючи шуму.

Широкий кут обдування
Кнопка на верхній частині пристрою дозволяє швидко увімкнути режим обдування, який подає тепле повітря під широким кутом.

Металева сітка та корпус з негорючих матеріалів
Після безлічі випробувань високою температурою, корпус обігрівача Ardor було вирішено зробити з матеріалів із нульовим ступенем горючості, щоб забезпечити максимальну пожежну безпеку пристрою.

Подвійний захист - від перегріву та перекидання
Якщо вбудоване реле температури виявить перегрів пристрою, воно автоматично відключить живлення, щоб уникнути загоряння. Окремий вимикач також автоматично відключить пристрій, якщо його нахилити більш ніж на 45°.

Багатофункціональна система безпеки
Автоматичний захист від високої температури та дублюючий захист від перегріву відключають обігрівач при підозрі на проблеми, превентивно запобігаючи неприємним ситуаціям. Датчики зчитують інформацію в реальному часі та отримують всі дані про аномалії, на їх основі роблячи висновок про необхідність відключення.

Знімний антибактеріальний фільтр
Вбудований у фронтальну сітку пристрою губчастий фільтр із активованого вугілля здатний видаляти з повітря мікрочастинки пилу, дим, неприємні запахи, формальдегіди та інші забруднення.

Характеристики

Тип
Обігрівачі
Колір
Білий
Гарантія
12 місяців
Артикул
NFS-16AH01QKW
Особливості
З дистанційним керуванням, З таймером
Вага
44622
Призначення
Побутовий, Для офісу
Управління
Сенсорне
Потужність
1700 Вт
Джерело живлення
Електричні
Габарити
16 х 16 х 36.5
Монтаж
Підлоговий, Горизонтальний/Вертикальний
Тип нагрівального елемента
Керамічний
Функції захисту
Захист від перекидання, Захист від перегріву
Режими роботи
Обігрів

Розумний обігрівач Xiaomi ARDUOR Induction Warm Air Machine 1700W (NFS-16AH01QKW)

Розумний обігрівач Xiaomi ARDUOR Induction Warm Air Machine 1700W (NFS-16AH01QKW)
Ціна:
1 999 грн.
Ітого:
Про покупця