Мережевий фільтр Xiaomi Mi Power Strip (3+3USB) 1.8m CN Plug (XMCXB01QM/NRB4027CN) White ціна

Мережевий фільтр Xiaomi Mi Power Strip (3+3USB) 1.8m CN Plug (XMCXB01QM/NRB4027CN) White

Розпродано Код: 2569
299 грн.
Без податку
Кількість

Безпечний та стильний
Щоб досягти кращої сумісності з побутовими приладами, подовжувач має три стандартні розетки. У виробництві використовуються тільки високоякісні матеріали, а також олов'яно-фосфориста бронза для струмопровідних частин. У конструкції кожної розетки використовують чотири контакти, таким чином виходить уникнути перегрівів і коротких замикань. Крім цього, корпус виготовлений з негорючого матеріалу, безпечний для дітей, має незалежний запобіжник та заземлення. Дизайн витриманий у строгих білих тонах, і ідеально підходить до будь-якого інтер'єру, будь то вітальня чи спальня.

Безпека понад усе. Застосування олов'яно-фосфористої бронзи
Добірна високоякісна олов'яно-фосфориста бронза є найголовнішою струмопровідною частиною пристрою, і на відміну від латуні не створює таких проблем як перегрів або коротке замикання.

Захист від перевантажень та коротких замикань. Спеціальна система захисту від NEC
Перепади напруги в мережі можуть призвести до перегріву або навіть спалаху, але завдяки системі захисту від перевантаження NEC цього можна уникнути. Система у разі перепаду відразу ж відключає пристрій від електромережі, запобігаючи ризику пожежі, відновити роботу подовжувача можна натисканням кнопки перемикача. Безпека починається з дрібниць, кожна розетка захищена від потрапляння всередину сторонніх предметів спеціальною шторкою, а це означає, що ваша дитина зможе спокійно користуватися таким подовжувачем. Також у виробництві використовуються тільки високоякісні матеріали, стійкі до спалаху та високих температур (до 750 градусів).

Протиковзкі накладки

Щоб підвищити стійкість пристрою на будь-яких поверхнях, на задній стороні подовжувача розташовані чотири протиковзні накладки. На відміну від звичайних індикаторів червоного кольору, м'яке біле світло не привертає уваги, не відволікає, і приємне оку. Вилка поєднує в собі нейтральний мінімалістичний дизайн і малий розмір, який можна порівняти з кришкою пляшки.

Характеристики

Тип
Мережеві фільтри
Розміри
86 х 86 х 151 мм
Колір
White
Гарантія
14 днів
Вага
64 г
Матеріал
Пластик

Мережевий фільтр Xiaomi Mi Power Strip (3+3USB) 1.8m CN Plug (XMCXB01QM/NRB4027CN) White

Мережевий фільтр Xiaomi Mi Power Strip (3+3USB) 1.8m CN Plug (XMCXB01QM/NRB4027CN) White
Ціна:
299 грн.
Ітого:
Про покупця