Нічник з датчиком руху Xiaomi Sothing (DSHJ-L-001) Silver ціна

Нічник з датчиком руху Xiaomi Sothing (DSHJ-L-001) Silver

Розпродано Код: 2090
699 грн.
Без податку
Кількість

Кріплення на магнітах
Тримач та світильник тримаються один за одного за допомогою двох точок магнітного тяжіння. При цьому не потрібно постійно вирівнювати світильник, щоб він сів правильною стороною. За рахунок принципу взаємного відштовхування полюсів він сам стане в потрібне положення. Достатньо протягнути руку, щоб зняти світильник із власника та відчути себе володарем маленької зірочки.

Естетика тяжіння
Поворотне кріплення світильника Sunny може бути зафіксовано в будь-якому положенні, де сам світильник доповнюватиме його, створюючи образ схожий на велику краплю світла.

Світло тоді, коли ви цього хочете
У компактному та витонченому корпусі Sunny вміщуються датчик освітленості та інфрачервоний датчик присутності, що роблять освітлення зручнішим та розумнішим. Довгий металевий шток, що переходить у конусоподібну станцію для кріплення світильника, підкреслює всю елегантність дизайну. Скромні та природні форми втілюють у собі естетику сучасності та додають акцент до будь-якого інтер'єру.

М'яке та тепле світлодіодне світло
Світильник Sunny оснащений шістьома світлодіодами і матовим напівсферичним розсіювачем. Він запобігає прямому світінню і робить світло м'яким і комфортним для очей. Темної ночі таке світло не засліплює, а вдень створює атмосферу затишку.

Готовий завжди скласти компанію
Вбудований полімерний акумулятор при нормальному використанні забезпечує світильник Sunny від 4 до 6 місяців роботи або 20 годин безперервного світіння. Тепер незалежно від часу, у вас завжди під рукою буде зручне джерело світла.

Досконалість деталей
Кожна деталь зроблена з турботою про красу та зручність використання. Власний акумулятор дозволяє забути про постійну покупку батарейок, а зарядка через Micro-USB не вимагатиме плодити численні кабелі. Крім того, сам зарядний порт прихований у конструкції, щоб не порушувати загальний мінімалістичний образ.

Діапазон чутливості
Світильник Sunny відчуває присутність на відстані від 0 до 3 метрів у діапазоні 120°С. перед ним. У режимі чутливості при виявленні людини він автоматично вмикається на 20 секунд, а якщо через 20 секунд у зоні виявлення немає людини, світильник автоматично вимкнеться.

Зручно лежить у руці
Корпус матового білого кольору зручний для утримання в руках і має приємну на дотик фактуру. Свою маленьку крапельку місячного світла просто не хочеться випускати з рук.

Характеристики

Колір плафона
Білий
Тип
Нічники
Розміри
149 х 61 х 56 мм
Гарантія
12 місяців
Артикул
DSHJ-L-001
Вага
100 г
Ємність акумулятору
500 мА*год
Додатково
Магнітне кріплення, Автоматичне увімкнення
Час роботи від акумулятора
До 20 годин
Потужність
0.25 Вт
Джерело живлення
Від акумулятора
Температура світіння
3000 К
Колір основи
Сірий

Нічник з датчиком руху Xiaomi Sothing (DSHJ-L-001) Silver

Нічник з датчиком руху Xiaomi Sothing (DSHJ-L-001) Silver
Ціна:
699 грн.
Ітого:
Про покупця