Кросівки Xiaomi Mijia Sneakers 2 MJYDX02YCM (EUR 43, Grey, 27.5 см) ціна

Кросівки Xiaomi Mijia Sneakers 2 MJYDX02YCM (EUR 43, Grey, 27.5 см)

Розпродано Код: 2723
1149 грн.
Без податку
Кількість

Цільна багатошарова конструкція
Кросівки Sneakers 2 виконані з кількох пружних шарів із мінімальною кількістю шовних з'єднань, за рахунок чого кросівки зручно сидять та не доставляють дискомфорту. Через зміну малюнка на лицьовій тканині вдалося створити мінімалістичний, але стильний дизайн.

Проривна технологія виготовлення взуття
Підошва Sneakers 2 виконана за технологією Uni-Moulding, у якій 5 компонентів із різних матеріалів з'єднуються один з одним під високим тиском для утворення однієї цільної деталі. Ця технологія не тільки допомагає уникнути проблем, викликаних нестачею або надлишком клею, але й знижує можливість розшаровування елементів. Щільне з'єднання з підошвою набагато міцніше за ручну стібку, воно продовжує термін служби і робить кросівки зручнішими. Uni-Moulding - інноваційна технологія, яка раніше вважалася неможливою.

Міцна та безпечна фіксація на стопі
Нова система фіксації “риб'ячий скелет” складається з 10 балансувальних пластин і довгих кісточок, що утворюють в сукупності своєрідний скелет, що забезпечує міцну фіксацію на стопі і розподіл різноспрямованого навантаження. Така система відмінно підходить для інтенсивних занять спортом, оскільки вона витримує навантаження на скручування та розтягування, забезпечуючи міцну посадку.

Не боїться скручування, поглинає удари
Для виготовлення найважливішої частини кросівок використовується високоякісний ЕВА та високотехнологічний матеріал Infuse від Dow Chemical, що разом надають підошві незрівнянну гнучкість та пружність, необхідну для поглинання ударів та забезпечення рівномірної підтримки стопи. Особлива балансувальна вставка зі збільшеною на 30% площею контакту міститься між шарами, щоб вирівняти навантаження на кросівки, зводячи до мінімуму руйнівну дію деформації, а також забезпечуючи Вас якісним та довговічним взуттям.

Більше тертя - краще зчеплення
Майже для будь-якого спорту потрібне взуття, що забезпечує максимальне зчеплення з поверхнею та захист від ковзання. Завдяки каучуковій підошві особливої форми з безліччю отворів, Sneakers 2 подарують Вам неперевершений ступінь контролю за власним рухом.

Всебічний захист під час бігу
На тильному ремінці Sneakers 2 є спеціальні світловідбиваючі вставки, що відображають падаючий під будь-яким кутом світло, щоб забезпечити Вам максимальну помітність в умовах поганого освітлення.

Характеристики

Розміри
43
Колір
Grey
Гарантія
Докладніше
Артикул
MJYDX02YCM
Призначення
Для бігу
Сезон
Осінньо-весняна
Стиль взуття
Спортивний (спорт)
Матеріал верху
Текстиль
Матеріал підкладки
Текстиль
Матеріал підошви
Гума
Інформація про розмір
Таблиця відповідностей

Кросівки Xiaomi Mijia Sneakers 2 MJYDX02YCM (EUR 43, Grey, 27.5 см)

Кросівки Xiaomi Mijia Sneakers 2 MJYDX02YCM (EUR 43, Grey, 27.5 см)
Ціна:
1 149 грн.
Ітого:
Про покупця