Смарт дартс Xiaomi Youpin SDB Smart Dart (SDB A1) ціна

Смарт дартс Xiaomi Youpin SDB Smart Dart (SDB A1)

Розпродано Код: 2582
3299 грн.
Без податку
Кількість

Смарт дартс Youpin SDB Smart Dart (SDB A1)

Дартс – одна з найпоширеніших ігор, яка відрізняється нескладними правилами і простотою приладдя. Така розвага буде до речі, як у колі сім'ї, так і у великій компанії. Youpin SDB – модель гри, оснащена декількома сучасними технологіями, обновившими образ старої іграшки, яка всім до душі.

Youpin SDB зібраний на міцній основі
Основна проблема всіх дощок для дартсу – швидкий знос із-за низької міцності матеріалів. Особливо це стосується мішеней, обтягнутих тканинним покриттям: влетающие в них стріли своїм вістрям, просто рвуть текстиль на частини. Youpin SDB створена як відповідь на цей хвилюючий фанатів дартсу питання. Матеріали, використані для виготовлення дошки, набагато міцніше ринкових і становлять одне ціле із зовнішнім шаром. Завдяки цьому зовнішня поверхня не буде обвисати і зміщуватися при тривалій експлуатації.

Youpin SDB може встановлюватися на будь-яку поверхню
Практично всі існуючі різновиди гри в дротики мають класичний тип кріплення – вмонтований навісний кронштейн, який вішається на вбитий у залізобетонну стіну цвях, або вкручений гвинт. Через це доводиться робити зайві отвори, причому підходять для цього лише бетонні та дерев'яні споруди, естетика яких безнадійно псувалася, коли приходив час демонтувати панель. Комплект поставки включає в себе двосторонню липку стрічку підвищеної міцності, здатну закріпити мішень на будь-якому типі поверхні. Сучасний клейкий склад дозволяє встановлювати мішень навіть на металевих і пофарбованих стінах.

Інтегрована бездротовий зв'язок
В конструкцію було запроваджено Bluetooth-передавач, за допомогою якого виріб може синхронізуватися зі смартфоном власника. По бездротовому каналу дартс передає на портативний пристрій статистичну інформацію щодо ігрового сеансу, дозволяючи поліпшити свої результати і навички.

Перероблена конструкція стріл
Виготовлення метальних снарядів для цієї моделі велося з допомогою відповідних фахівців, що мають високий рівень кваліфікації. Були застосовані технології і методики, що використовуються у виробництві стріл для луків. Результатом роботи став дротик, має мінімальний опір повітрю та чудові аеродинамічні характеристики. Вибрані для оперення матеріали відрізняються низьким тертям і масою.

Характеристики

Тип
Смарт Дартс
Розміри
472 х 472 х 36.5 мм
Колір
Чорний
Гарантія
12 місяців
Артикул
SDB A1
Вага
1.8 кг
Матеріал
Пластик
Версія Bluetooth
5.0

Смарт дартс Xiaomi Youpin SDB Smart Dart (SDB A1)

Смарт дартс Xiaomi Youpin SDB Smart Dart (SDB A1)
Ціна:
3 299 грн.
Ітого:
Про покупця