Розумний кубик Рубіка Xiaomi Giiker Super Cube i3 (SUPERCUBE i3) ціна

Розумний кубик Рубіка Xiaomi Giiker Super Cube i3 (SUPERCUBE i3)

У наявності Код: 2636
1199 грн.
Без податку
Кількість

Доставка:
  

Самовивіз із магазину “Felex”
м. Дніпро. Показати на мапі

Забрати сьогоднi

   Відправка поштовим оператором
"Нова пошта"

Відправимо у понеділок

Оплата:
  Оплачуйте покупку при отриманні
або Online на сайті
Гарантія 12 місяців
Обмін/повернення товару протягом 14 днів

Xiaomi Giiker Super Cube i3 – удосконалена модель всім знайомого з дитинства кубик Рубіка. Сьогодні ця цікава і розвиваюча іграшка затребувана та популярна, адже конструкторам компанії GiiKER вдалося зробити легендарну головоломку розумною та стильною.

Легендарна головоломка XXI ст.
У хрестовині кубика розташований набір датчиків, що реєструють обертання граней. Також іграшка забезпечена 6 осьовим гіроскопом, що дозволяє відстежити положення сторін у реальному часі. До класичного кубика Рубіка додали ще й Bluetooth-модуль, необхідний синхронізації зі смартфоном.

Мобільний додаток
Програма, розроблена для головоломки, працює на смартфонах з платформами Android та iOS. Для Android має бути версія не нижче 4.4, а для iOS – 8.0. Після встановлення програми на смартфон та його синхронізації з Xiaomi Giiker Super Cube i3 усі ваші маніпуляції, що проводяться з кубом, будуть відстежуватися. Якщо у вас виникнуть труднощі зі складанням, бездіяльність протягом 5 секунд буде розцінено, як вам потрібна допомога та програма автоматично стане вам допомагати.

Конструктивні особливості
Модернізація всім відомої головоломки полягає в одночасному застосуванні магнітів та пружин. Вони при спільній взаємодії полегшили поворот і фіксацію деталей, у яких встановлено спеціальні датчики, які працюють за принципом магнітної індукції. Усі дії відстежуються вбудованим детектором. Завдяки акумулятору на 2000мАч можна грати улюбленим гаджетом до 30 годин, а в режимі очікування заряду вистачає на 3 місяці. Не можна не відзначити ще один плюс Super Cube i3 його легка вага (103 г) та компактні габарити (56.3x56.3x56.3 мм). Завдяки цим даним при контакті з гаджетом користувач не відчуває жодного дискомфорту.

Функціональні можливості цієї моделі

  • Програма навчання. Завдяки цій програмі користувач навчиться збирати кубик за 30 кроків.
  • Автоматичні підказки. Завдяки цій функції ви ніколи не опинитеся в глухому куті.
  • Міні-ігри. В асортименті є 3 міні-ігри, кожна з яких допомагає вашій дитині розвинути як дрібну моторику, так і тренує пам'ять вашого чада.

Характеристики

Тип
Кубики Рубіка
Гарантія
12 місяців
Артикул
SUPERCUBE i3
Модель
SUPERCUBE i3
Інтерфейси
MicroUSB
Сумісність
Android 4.0 та вище, IOS 8.0 і вище

Розумний кубик Рубіка Xiaomi Giiker Super Cube i3 (SUPERCUBE i3)

Розумний кубик Рубіка Xiaomi Giiker Super Cube i3 (SUPERCUBE i3)
Кількість
Ціна:
1 199 грн.
Ітого:
Про покупця