Дзеркало для макіяжу з LED підсвіткою Xiaomi Amiro (AML004) 6.5" White ціна

Дзеркало для макіяжу з LED підсвіткою Xiaomi Amiro (AML004) 6.5" White

Розпродано Код: 2907
1499 грн.
Без податку
Кількість

Денне світло на туалетному столику
Кожна дівчина знає, як неприємно вийти на вулицю та виявити, що тональна основа не поєднується з кольором шкіри, а тіні нанесені надто яскраво. Із професійним косметичним дзеркалом Ви зможете забути про цю проблему. Спеціальне підсвічування, що імітує денне світло, перетворить Вашу кімнату на професійну гримерку: темрява і світло звичайної лампи більше не стануть на заваді ефектному макіяжу або якісному догляду за шкірою.

Срібне покриття - ідеальне відображення кожного сантиметра шкіри
Дзеркало в багато разів перевершує звичайні алюмінієві дзеркала. 6.5 дюймова поверхня зі срібним покриттям має високу відбивну здатність і передає зображення без спотворень та змін кольору. Передові німецькі технології виготовлення срібних дзеркал без міді роблять його безпечним: виріб не виділяє речовин, небезпечних для людини або навколишнього середовища. Усі етапи виробництва жорстко контролюються щодо відповідності нормам і стандартам.

Відтворення кольору, яскравість та комфортність
Універсальне джерело світла можна порівняти з природним денним освітленням: воно сприяє такій же натуральній кольоропередачі, якісному відображенню реального кольору шкіри та декоративної косметики. Природність кольору становить 98%, що в 3 рази вище, ніж у звичайних LED-ламп.

Ідеальна кольоропередача
Понад 1000 обчислень, 100 регулювань яскравості та 25 підгонок прес-форми призвели до створення технології освітлення з нульовою втратою кольору. Ми використовували передові досягнення в галузі автомобільного освітлення, щоб створити кільцеву світлодіодну стрічку дзеркала.

Три рівні яскравості
Підсвічування має три рівні яскравості, щоб Ви могли налаштувати ідеальне освітлення відповідно до потреб в даний момент.

Бездротова конструкція
Портативна конструкція дзеркала дозволяє Вам зручно розташуватися саме там, де хочеться, без огляду на дроти та джерела живлення. Однієї підзарядки достатньо для автономної роботи цілий тиждень (при щоденному тридцятихвилинному використанні).

Матова поверхня
Покриття не покривається плямами і не притягує пил косметичних засобів, за необхідності легко миється. Приємно на око та на дотик.

Регулювання нахилу не більше 60°.

Характеристики

Тип
Дзеркала для макіяжу
Колір
Білий
Гарантія
12 місяців
Артикул
AML004
Особливості
Регулювання яскравості
Вага
600 г
Матеріал
ABS-пластик + скло
Ємність акумулятору
2000 мА*год
Час роботи від акумулятора
Час автономної роботи до 18 днів (при використанні 20 хвилин на день на мінімальній яскравості)
Джерело живлення
Акумулятор
Діаметр
6.5" (17 см)
Габарити
21 х 32 х 16.2

Дзеркало для макіяжу з LED підсвіткою Xiaomi Amiro (AML004) 6.5" White

Дзеркало для макіяжу з LED підсвіткою Xiaomi Amiro (AML004) 6.5" White
Ціна:
1 499 грн.
Ітого:
Про покупця