Лійка для душу Xiaomi DIIIB (DXHS001) Silver ціна

Лійка для душу Xiaomi DIIIB (DXHS001) Silver

Розпродано Код: 3824
699 грн.
Без податку
Кількість

Робоча поверхня 120 мм
На поверхні круглої лійки рівномірно розташовані 53 форсунки, що забезпечують рівномірну подачу води. Завдяки її широкій площі Ви відчуєте, як вода приємно обволікає вас з ніг до голови.

Три режими подачі води
Потужний масажний струмінь підходить не тільки для швидкого змиву піни, але й якісного промивання волосся та масажу всього тіла. Ритмічно пульсуючий потік, що повільно розтікається по тілу, сприяє зняттю емоційної напруги.

Управління однією рукою
Щоб перемкнути режим подачі води, потрібно, тримаючи лійку однією рукою, пересунути перемикач убік. Його плавний рух супроводжується клацаннями, які дають Вам зворотній зв'язок. Автоматичне повернення у вихідне положення витримує більше 50000 перемикань.

Двосторонній перемикач
Купаючи дитину або вихованця, промиваючи душову кабіну, тримати лійку зворотним хватом і перемикати режими натиску дуже незручно. Спеціально для таких випадків зовнішня сторона лійки також оснащена дублюючим перемикачем, щоб зручність використання не залежала від положення руки.

Дзеркальна зовнішня поверхня
Зверху лійка є широким рівним диском. Процес виробництва включає багатоступінчасту гальванізацію та деякі специфічні технології, які роблять лійку резистентною до води, наче листя лотоса. Вона відображає людину так само чітко, як дзеркало, тому проводити косметичні процедури стало ще простіше.

Характеристики

Тип
Лійки та шланги
Розміри
252 x 120 x 62 мм
Колір
Хром
Артикул
DXHS001
Кількість режимів
(Розслаблюючий, Масажний та Змішаний)
Вага
200 г
Призначення
Для ванної, Для басейну, Для душової кабіни
Матеріал
ABS-пластик
Покриття корпусу
Хром

Лійка для душу Xiaomi DIIIB (DXHS001) Silver

Лійка для душу Xiaomi DIIIB (DXHS001) Silver
Ціна:
699 грн.
Ітого:
Про покупця