Лійка та шланг для душу Xiaomi DIIIB Big (DXHS001T+DXRG001) Silver ціна

Лійка та шланг для душу Xiaomi DIIIB Big (DXHS001T+DXRG001) Silver

Розпродано Код: 1858
1199 грн.
Без податку
Кількість

Душовий комплект DIIIB – володар премії у сфері дизайну від Red Dot та iF 2018.
Душовий комплект отримав премії Red Dot та iF за свій видатний якісний дизайн у стилі мінімалізму. Крім краси конструкція лійки має значну практичність. Так за допомогою двостороннього поворотного регулятора можна змінювати режими подачі води лише одним дотиком.

Робоча поверхня 120 мм
На поверхні круглої лійки рівномірно розташовані 53 форсунки, що забезпечують рівномірну подачу води. Завдяки її широкій площі Ви відчуєте, як вода приємно обволікає вас з ніг до голови.

Три режими подачі води

  • Дощ
  • Масажний
  • Комбінований

Потужний масажний струмінь підходить не тільки для швидкого змиву піни, але й якісного промивання волосся та масажу всього тіла. Ритмічно пульсуючий потік, що повільно розтікається по тілу, сприяє зняттю емоційної напруги.
Щоб переключити режим подачі води, потрібно, тримаючи лійку однією рукою, пересунути перемикач убік. Його плавний рух супроводжується клацаннями, які дають Вам зворотній зв'язок. Автоматичне повернення у вихідне положення витримує більше 50000 перемикань.

Двосторонній перемикач
Купаючи дитину або вихованця, промиваючи душову кабіну, тримати лійку зворотним хватом і перемикати режими напору дуже незручно. Спеціально для таких випадків зовнішня сторона лійки також оснащена дублюючим перемикачем, щоб зручність використання не залежала від положення руки.

Дзеркальна зовнішня поверхня
Зверху лійка є широким рівним диском. Процес виробництва включає багатоступінчасту гальванізацію та деякі специфічні технології, які роблять лійку резистентною до води, наче листя лотоса. Вона відображає людину так само чітко, як дзеркало, тому проводити косметичні процедури стало ще простіше.

Потовщене покриття платина-срібло
Шланг набору покритий сплавом платина срібло. Він пройшов 25 етапів обробки, у ході яких отримав п'ятишарову структуру. Він має термозахисні властивості, а також гладку і рівну поверхню, яка перешкоджає забрудненню. Внутрішній каркас ПВХ, поліестерна сітка, білий ПВХ, срібна фольга, прозорий ПВХ

Захист від розриву та розтріскування
Звичайні шланги схильні до розриву і протікання, проте душовий шланг DIIIB стійкий до високого тиску за рахунок використання прозорої м'якої оболонки ПВХ і скутого моноліт-розтрубного з'єднання.

Захист від перекручування
Перекручування душового шланга часто заважає нам митися з комфортом. Шланг від DIIIB оснащений поворотною конічною гайкою, яка запобігає скручуванню, що б Ви не робили. Крім того, він може розтягуватися до 1.6 м, щоб приймаючи душ, Ви відчували себе вільно.

Характеристики

Тип
Лійки та шланги
Колір
Хром
Гарантія
14 днів
Артикул
DXHS001\DXRG001
Комплектація
Душова лійка, душовий шланг
Вага
290 г
Призначення
Для ванної та кухні
Матеріал
ABS пластик, полівінілхлорид (ПВХ) + поліефір
Додатково
Діаметр душової лійки 120 мм, довжина шланги 1,6м.
Висота
253 мм
Режими управління
Водний туман, дощовий потік, комбінований
Ширина
120 мм
Глибина
62 мм

Лійка та шланг для душу Xiaomi DIIIB Big (DXHS001T+DXRG001) Silver

Лійка та шланг для душу Xiaomi DIIIB Big (DXHS001T+DXRG001) Silver
Ціна:
1 199 грн.
Ітого:
Про покупця