Душова система Xiaomi DIIIB 3в1 (Лейка DXHS002-T, Тримач DXSJG002-T, Шланг DXRG002) Black ціна

Душова система Xiaomi DIIIB 3в1 (Лейка DXHS002-T, Тримач DXSJG002-T, Шланг DXRG002) Black

Розпродано Код: 3774
1499 грн.
Без податку
Кількість

Три режими подачі води - розслаблюючій, масажний, змішаний
Потужний масажний струмінь підходить не тільки для швидкого змивання піни, але і якісного промивання волосся та масажу всього тіла. Ритмічно пульсуючий потік, повільно растекаючись по тілу, сприяє зняттю емоційної напруги.

Управління однією рукою
Щоб перемкнути режим подачі води, потрібно, тримаючи лійку однією рукою, пересунути перемикач в бік. Його плавний рух супроводжується клацанням, які дають Вам зворотний зв'язок. Автоматичне повернення в початкове положення, витримує більше 50000 перемикань.

Двосторонній перемикач
Купаючи дитину або вихованця, промиваючи душову кабіну, тримати лійку зворотним хватом і перемикати режими напору дуже незручно. Спеціально для таких випадків зовнішня сторона лійки також оснащена дублюючим перемикачем, щоб зручність використання не залежало від положення руки.

Два бічних поворотних регулятора
По краях держателя лійки розташовані два поворотних регулятора. Лівий обертається на 90° і регулює висоту держателя. Правий обертається на 360° і відповідає за кут нахилу.

Надійні механізми
Всередині поворотних регуляторів знаходиться механічна засувка, яка притискається до штанги і надійно утримує тримач на заданій висоті. Щоб відсунути її і підняти/опустити тримач, викрутить ручку вниз. Для закріплення на штанзі підніміть ручку вгору.

Система оповіщення
Правий регулятор можна обертати на 360°, при цьому він має 20 закріплених позицій, прийняття кожної з яких супроводжується клацанням. Звук чути навіть при безперервному обертанні.

Приховані кріплення
Багатий деталями дизайн ріже око, а стирчлячі гвинти і зовсім непривабливі. Xiaomi дотримується думки, що іноді «чим менше – тим краще», і продовжує створювати стильні предмети в дусі мінімалізму. Інтегрована конструкція штанги і настінних кріплень, а також приховані гвинти, — це не тільки краса, але й безпека.

Потовщене покриття платина-срібло
Шланг набору покритий сплавом паладій-срібло. Він пройшов 25 етапів обробки, в ході яких отримав п'ятишарову структуру. Він обладає термостійкими властивостями, а також гладкою і рівною поверхнею, яка перешкоджає забрудненню. Внутрішній каркас ПВХ, поліестерна сітка, білий ПВХ, срібна фольга, прозорий ПВХ

Захист від вибуху і розтріскування
Звичайні шланги схильні до розриву і протікання, однак душовий шланг Xiaomi стійкий до високого тиску за рахунок використання прозорої м'якої оболонки ПВХ і скутого в моноліт розтрубного з'єднання.

Захист від перекручування
Перекручення душового шланга часто заважає нам митися з комфортом. Шланг від Xiaomi оснащений поворотною конічною гайкою, яка запобігає скручуванню, щоб Ви не робили. Крім того, він може розтягуватися до 1.6 м, щоб, приймаючи душ, Ви відчували себе вільно.

Характеристики

Тип
Душові системи
Колір
Чорний
Артикул
DXHS002-T\DXSJG002-T\DXRG002
Особливості
Площа насадки лійки 120 мм, Три режими подачі води: дощ, масажний, комбінований
Комплектація
Ручна лійка, Шланг для душу, Кронштейн, Тримач для душу, Шлангове підключення
Матеріал
Латунь, Нержавіюча сталь, Пластик (ABS)
Додатково
53 отвори розпилювальні, Двосторонній перемикач, Два бічні поворотні регулятори

Душова система Xiaomi DIIIB 3в1 (Лейка DXHS002-T, Тримач DXSJG002-T, Шланг DXRG002) Black

Душова система Xiaomi DIIIB 3в1 (Лейка DXHS002-T, Тримач DXSJG002-T, Шланг DXRG002) Black
Ціна:
1 499 грн.
Ітого:
Про покупця