Маска-респіратор із клапаном для дітей Xiaomi AirPop Kids (набір 4 шт.) Pink ціна

Маска-респіратор із клапаном для дітей Xiaomi AirPop Kids (набір 4 шт.) Pink

Розпродано Код: 2949
439 грн.
Без податку
Кількість

AirPop маска - респіратор, виконаний за новітніми технологіями очищення повітря. Він обладнаний декількома шарами композитного матеріалу, який перешкоджає потраплянню різних шкідливих часток у дихальні шляхи. Ефективний захист у поєднанні з комфортним дизайном - основна особливість маски - респіратора AirPop.

Захист
Маска для очищення повітря AirPop захистить вашу дитину від шкідливого впливу частинок PM 2.5 і PM 0.3, що знаходяться в повітрі великих міст. Ефективність фільтрації становить понад 97%. Виготовлена у відповідності зі стандартом безпеки KN95 (китайський аналог європейського стандарту FFP2)

Матеріали
Маска виготовлена з еластичних матеріалів з використанням антибактеріального ущільнювача, тому має гнучку тривимірну структуру і зручна в щоденному використанні. Виріб щільно прилягає до обличчя, не допускаючи попадання повітря через бічні сторони. Повітря проникає під маску тільки пройшовши через фільтрувальний елемент. Маска не викликає почуття дискомфорту при носінні, тому що вона поставляється з особливою, розтягує мембраною виготовленої з екологічно чистого поліуретану (TPU), і здатна підлаштуватися під контури вашого обличчя. Рекомендований час використання респіраторної маски не більше 15 годин.

Чотиришарова конструкція
Конструкція інноваційного респіратора AirPop дозволяє відфільтрувати навіть дрібні частки, діаметр яких менше 0.3 мкм. Такий комплексний захист забезпечується завдяки застосуванню

  • попереднього фільтруючого елемента
  • дуже еластичного нетканого матеріалу з поліуретану
  • надтонкого еластичного мікроволокна
  • антибактеріального ущільнювача
  • фільтра HEPA.

Об'ємна конструкція
Завдяки закритому дизайну і використання покращеної конструкції респіраторного клапана, опір повітря при вдиху - становить всього 100 Па, при видиху - 45 Па. В результаті стимулюється збільшення потоку повітря, зменшується утворення водяної пари. Таким чином, маска завжди залишатися сухою. Об'ємна конструкція еластичного респіратора AirPop не перешкоджає диханню, розмови користувача.

Матеріали
З маскою AirPop дитина будете почувати себе досить комфортно. Вона розпізнає контури особи і підлаштовується під них, «наповнюючи» легені чистим повітрям.

Характеристики

Тип
Респіратори
Розміри
Регулюється
Колір
Рожевий
Вид
Захист органів дихання
Артикул
AirPopKids4
Особливості
З клапаном видиху
Категорія
Гаджети для здоров'я
Призначення
Захист органів дихання
Матеріал
TPU (високотемпературний, термопластичний поліуретан), HEPA фільтруючий елемент
Клас захисту респіратора
FFP 2
Вид маски
Напівмаска
Кількість
3

Маска-респіратор із клапаном для дітей Xiaomi AirPop Kids (набір 4 шт.) Pink

Маска-респіратор із клапаном для дітей Xiaomi AirPop Kids (набір 4 шт.) Pink
Ціна:
439 грн.
Ітого:
Про покупця