Машинка (тример) для видалення катишків Xiaomi Deerma (DEM-MQ600) White ціна

Машинка (тример) для видалення катишків Xiaomi Deerma (DEM-MQ600) White

Розпродано Код: 3390
599 грн.
Без податку
Кількість

Для гарного настрою достатньо вибрати правильні речі
Машинка для видалення катишків Deerma першого покоління видаляла з одягу катишки та волосся з використанням клейкої стрічки, а машинка другого покоління взагалі пішла від використання витратних матеріалів, надаючи вам ідеальний та довговічний інструмент для підтримання чудового зовнішнього вигляду у будь-якій ситуації.

Видаляє катишки та волосся
Нова конструкція з двома робочими головками дозволяє однією стороною видаляти катишки, а іншою - збирати ворсинки та волосся з поверхні речей. Перемикаючись між різними режимами, ви можете швидко повернути речам їхній первозданний вигляд.

Легкий рух на 360 °
Постійна робота над помилками і створення нових прототипів допомогли прийти до округлої формі, яку легко можна рухати однією рукою, і в якій може поміститися необхідний інструмент для видалення великого обсягу катишків без зайвої праці.

Вміщується на долоні
Машинка для видалення катишків Deerma поміщена в компактний і легкий корпус, а зручний ремінець дозволяє взяти його з собою у поїздку, відрядження або навіть на навчання!

Не ризикуйте пошкодити тканину
У сітки нової форми була підвищена гнучкість, за рахунок чого вона щільніше прилягає до тканини, при цьому не даючи ножам увійти з нею у прямий контакт, забираючи з поверхні лише катишки.

Чудовий захист тканини, яку варто побачити
Якщо ви хочете перевірити безпеку машинки Deerma, увімкніть її та проведіть по поверхні повітряної кульки. Сама кулька не постраждає, а ви особисто переконаєтеся в ефективності системи із пружною сіткою.

Спокійно видає 7000 об/хв
Вбудований електродвигун рухає ножі зі швидкістю 7000 оборотів в хвилину, тим самим створюючи об'ємний висхідний потік повітря, який піднімає катишки для зрізання, не видаючи дратівливо гучного шуму.

Підвішений трилопатевий ніж
Трилопатевий ніж служить ще й вентилятором для створення потоку повітря під час швидкого обертання. Його незалежна підвіска однаково добре справляється як з великими, так і з маленькими катишками та ворсинками, повертаючи речам їх чистий первозданний вигляд.

Внутрішня система циркуляції
Покращена внутрішня система циркуляції повітря сприяє підвищенню сили та швидкості всмоктування, щоб не тільки захопити всі забруднення з поверхні, а й затримати їх усередині, надавши просте рішення для очищення.

Зручна зарядка USB
Машинку Deerma можна зарядити за допомогою звичного USB-кабелю і навіть використовувати її під час заряджання, джерелом енергії для якої може бути зовнішній акумулятор, комп'ютер або будь-який інший підручний пристрій.

Подвійний захист акумулятора
У новому акумуляторі застосовані технології захисту від низької напруги та надмірного заряду, що зменшують витрати електроенергії, щоб навіть після тривалої роботи акумулятор зберігав високу ефективність.

Характеристики

Тип
Машинки для видалення катишків
Колір
Білий
Гарантія
12 місяців
Артикул
DEM-MQ600
Особливості
Потужність 3 W, Напруга 3.7 В, Час заряджання (h) 2 год
Вага
0.160
Джерело живлення
Від акумулятора
Габарити
11 х 8 см

Машинка (тример) для видалення катишків Xiaomi Deerma (DEM-MQ600) White

Машинка (тример) для видалення катишків Xiaomi Deerma (DEM-MQ600) White
Ціна:
599 грн.
Ітого:
Про покупця