Дитячий самокат-кікборд Xiaomi MITU Rice Rabbit Scooter (HBC01YM) Blue ціна

Дитячий самокат-кікборд Xiaomi MITU Rice Rabbit Scooter (HBC01YM) Blue

Розпродано Код: 3285
2099 грн.
Без податку
Кількість

Дитячий самокат-кікборд Xiaomi MITU Rice Rabbit Scooter - це дуже веселе проведення часу для малюка. Почуття швидкості захоплює повністю. Але це не все. Під час катання на самокаті дитина не тільки розважається, а й розвиває баланс, нарощує м'язову масу та підвищує витривалість.

Двопружинна система
Система повороту коліс із двома пружинами допомагає дитині контролювати центр ваги тіла для підтримки рівноваги. Передні колеса автоматично повертаються в нейтральне положення, це допомагає дитині підтримувати рівновагу на етапі навчання катанню.

Підсвічування коліс
Коли дитячий самокат Mitu Children's Scooter ковзає, вбудований генератор перетворює енергію на електрику за принципом електромагнітної індукції і на коліщатках запалюються вогники. Це не тільки виглядає круто, але й збільшує безпеку за поганої видимості.

Зручна ручка
Вигнутий дизайн ручки більш ергономічний, триматися за неї дуже зручно, що важливо при збереженні рівноваги. Верхня частина всієї ручки повністю покрита м'якою гумою, щоб убезпечити дітей від випадкових ударів об відкритий метал. Крім того, таку ручку дуже просто чистити.

Велика підніжка
Підніжка має комфортні розміри для дитячої ноги. Її площа становить 274 см². Вся поверхня підніжки покрита протиковзкими точками з термопластичної гуми. А витримує підніжка користувача вагою 50 кг.

Колеса
Товщина передніх коліс дитячого самокату Mitu складає 32 мм, а задніх коліс – 52 мм. Передні та задні колеса виготовлені з високоякісної зносостійкої поліуретанової гуми. Міцні та широкі колеса володіють більшою силою проходження, великим зчепленням та кращою амортизацією

.

Регулювання коліс
Положення коліс можна відрегулювати залежно від віку та навичок катання вашої дитини.

Для малюків віком від 3 до 4 років, які тільки вчаться кататися та тримати рівновагу, колеса краще встановити під нахилом. У такому положенні самокат стійкіший, що безпечніше для малюка.

Діти віком від 5 до 6 років, які вже мають досвід катання на колісних пристроях, вже мають хорошу здатність до рівноваги та управління. Для дітей колеса рекомендується встановлювати прямо. Таке положення дає можливість самостійно контролювати самокат та набирати хорошу швидкість.

Мобільність
Складна конструкція зручна та компактна. Знімна рукоятка від'єднується від корпусу за допомогою кнопки. Спеціальне силіконове кріплення надійно зафіксує ручку вздовж корпусу самокату. Розбирати і збирати самокат дуже просто, а при перевезенні чи зберіганні він не займає багато місця.

Характеристики

Тип
Дитячі самокати
Розміри
597 x 294 x 780 мм
Колір
Блакитний
Гарантія
12 місяців
Артикул
HBC01YM
Вага
3.1 кг
Складна конструкція
Зі складною конструкцією
Гальма
На задньому колесі, З зносостійкою металевою пластиною
Максимальне навантаження
50 кг
Колеса
Поліуретан

Дитячий самокат-кікборд Xiaomi MITU Rice Rabbit Scooter (HBC01YM) Blue

Дитячий самокат-кікборд Xiaomi MITU Rice Rabbit Scooter (HBC01YM) Blue
Ціна:
2 099 грн.
Ітого:
Про покупця