• -150 грн.

Винний набір Xiaomi Circle Joy Electric Red Wine Opener Set 4 in 1 (CJ-TZ02)

У НАЯВНОСТІ
Код: 1909
Доставка:
  

Самовивіз із магазину “Felex”
м. Дніпро.Показати на мапі


Забрати у понеділок

   Відправка поштовим оператором "Нова пошта"


Відправимо у понеділок

Оплата:
  Online оплата на сайті
g_pay.png a_pay.png
  Оплата при отриманні товару

При самовивезенні з магазину “Felex”

Накладним платежем при отриманні

Гарантія 12 місяців

Обмін/повернення товару протягом 14 днів

- 150 грн 1349 грн.
1 499 грн.
1349 грн.
Без податку
Кількість

Винний набір із 4 предметів Xiaomi Circle Joy Electric Red Wine Opener Set 4 in 1 здатний створити особливу атмосферу та зробити вечір приємнішим. Універсальним ножем, що йде в комплекті, можна швидко розкрити пластикову упаковку. Електричним штопором витягти навіть саму тверду пробку. Аератором наситити вино киснем, і зробити напій ще смачнішим. А якщо ви вирішите залишити частину вина до наступного випадку, ви можете скористатися металевою пробкою, здатною зберегти насиченіший смак та свіжість напою

Висока продуктивність
Понад 10 років було присвячено технічному вдосконаленню електричних штопорів. У міру виробництва мільйонів пробних екземпляр, інженерам вдалося значно збільшити конструктивну точність внутрішньої структури і звести показник похибки штопора до 10 мкм. Однієї зарядки гаджета цілком достатньо, щоб відкрити 120 пляшок вина, що говорить про його високу продуктивність. За весь термін використання пристрій може впоратися із 2000 пляшками.

Швидке відкриття пляшки
Штопор від Xiaomi працює за особливою технологією «Відкривання зі структурним покращенням». Цей метод значно підвищує точність центрування гвинтового гачка по відношенню до винної пробки і сприяє більш плавному викручуванню. Таким чином, відкриття пляшки вина займає лише кілька секунд.

Вакуумна підтримка свіжості
Неодноразові випробування та перевірки роботи металевої пробки дозволили покращити її внутрішню структуру та підвищити характеристики. Тепер цей пристрій більш міцний і герметичний. Пробка здатна довго підтримувати вакуум без доступу повітря. Високі стандарти пристрою дозволяють зберігати свіжість вина протягом 7 днів. Згодом напій не втрачає своїх властивостей і залишається таким же насиченим і смачним.

Інтегрована шкала датування
Вакуумна пробка має інтегровану шкалу датування. Така опція дозволяє виставити точну дату зберігання та позбутися необхідності згадувати день відкриття напою. Щоб виставити дату зберігання, необхідно плавно повернути корпус самої пробки.

Аератор
У даному аераторі від Xiaomi використовується вдосконалена внутрішня структура, що діє як застосування закону Бернуллі. Коли напій проходить каналом, він миттєво контактує і змішується з киснем, що надходить із невеликих повітряних отворів. У цей момент речовини, що містяться у вині, швидко окислюється, що сприяє більш насиченому смаку напою.

Вино, що проходить через аератор від Xiaomi, насичується великою кількістю видимих повітряних бульбашок кисню. Ефект від однієї секунди даного процесу можна порівняти з 15 хвилинами декантації.

Універсальний ніж
В даний набір від Xiaomi входить універсальний круглий ніж. Пристрій чудово справляється з металом, і при цьому спеціально підібрана гострота леза виключає випадкове травмування рук. Також ніж має друге призначення, а саме, він виступає у вигляді нижньої кришки штопора. Таке рішення дозволяє захистити штопор від пилу та запобігти втраті самого ножа.

Характеристики

Тип
Винний набір
Гарантія
12 місяців
Артикул
CJ-TZ02
Комплектація
Електроштопор, аератор, вакуумний затор, круглий ніж
Вага
870 г
Матеріал
Пластик, нержавіюча сталь
Елементи живлення
Батарейки

Винний набір Xiaomi Circle Joy Electric Red Wine Opener Set 4 in 1 (CJ-TZ02)

Винний набір Xiaomi Circle Joy Electric Red Wine Opener Set 4 in 1 (CJ-TZ02)
Кількість
Ціна:
1 349 грн.
Ітого:
Про покупця