Відерце для охолодження Xiaomi Circle Joy Ice Bucket (CJ-BT01) ціна

Відерце для охолодження Xiaomi Circle Joy Ice Bucket (CJ-BT01)

Розпродано Код: 2963
599 грн.
Без податку
Кількість

Зберігає оптимальну температуру
Для збереження свіжості і прохолоди напої необхідно зберігати при низькій температурі, щоб бульбашки вуглекислого газу, що містяться в ньому, могли проявити себе повною мірою. Відерце Circle Joy допомагає надовго зберегти низьку температуру і сповільнити втрату бульбашок вуглекислого газу. (Чим вище температура, тим швидше губляться бульбашки).

Термоізоляція не вимагає додавання льоду
В відерце Circle Joy не потрібно постійно підкладати лід, його конструкція надійно ізолює температуру всередині від температури зовні. Перед використанням досить просто покласти в нього пляшку з холодним напоєм, а відерце допоможе зберегти прохолоду і захистить від утворення зайвих крапель вологи.

Безліч застосувань
Прохолода ніколи не буде зайвою для самих різних напоїв - червоне вино, біле вино, шампанське або навіть пиво - відерце Circle Joy чудово підходить для будь-якого випадку.

Компактний корпус зручно лежить в руці
Відерце Circle Joy трохи менше звичайних відерець для льоду, діаметр його основи - 11,5 см, висота - приблизно 19,5 см, тобто приблизно ⅔ від розміру звичайного відерця для льоду.

Два шари нержавіючої сталі AISI 304
Відерце Circle Joy виконано з двох шарів безпечної нержавіючої сталі AISI 304, відрізняються високою міцністю і допомагають надовго зберегти температуру.

Характеристики

Тип
Відра для льоду
Розміри
124 x 124 x 202 мм
Колір
Хром
Гарантія
14 днів
Артикул
CJ-BT01
Матеріал
Нержавіюча сталь

Відерце для охолодження Xiaomi Circle Joy Ice Bucket (CJ-BT01)

Відерце для охолодження Xiaomi Circle Joy Ice Bucket (CJ-BT01)
Ціна:
599 грн.
Ітого:
Про покупця