Вакуумна пробка для вина Xiaomi Circle Joy Electric Vacuum Stopper (CJ-JS03) Black ціна

Вакуумна пробка для вина Xiaomi Circle Joy Electric Vacuum Stopper (CJ-JS03) Black

Розпродано Код: 2965
999 грн.
Без податку
Кількість

Збережіть яскравий смак без зайвого клопоту
У холодний опівдні сонце, що виглянуло з-за хмар, викликає радість, проте в спекотний літній день тільки й чекаєш, поки ці хмари повернуться. Як і з сонцем, для насолоди вином слід дотримуватися міри. Якщо ви вже відкрили пляшку та скуштували новий смак, не потрібно змушувати себе допивати її через силу. Повністю автоматична вакуумна пробка Circle Joy допоможе надовго зберегти природний смак вина навіть у вже відкритій пляшці.

Продовжуючи традиції французького дизайну
Створюючи серію аксесуарів для пляшок, французька команда дизайнерів Circle Joy взяла курс на створення мінімалістичного дизайну з використанням поєднання чорного і червоного кольорів. У цьому мотиві було створено нову автоматичну вакуумну пробку, яка органічно вписалася в лінійку Circle Joy і поєднала в собі інноваційні технології та високу якість.

Справжній вакуум для тривалого зберігання
Щоб розкрити і підкреслити справжній смак вина, треба дати йому трохи подихати повітрям, проте надто довга реакція з киснем може, навпаки, зіпсувати смак, зробивши його гіршим. Автоматична пробка Circle Joy ефективно висмоктує повітря з пляшки, убезпечуючи вино від взаємодії з киснем, тим самим допомагаючи надовго зберегти його первозданний смак.

Незрівнянна легкість замикання
Вакуумна пробка Circle Joy працює повністю автоматично, створюючи оптимальні умови всередині пляшки та не вимагаючи жодних зайвих дій від користувача.

Багатофункціональний LED-дисплей
На корпусі автоматичної вакуумної пробки Circle Joy є LED-дисплей з безліччю функцій та зручним показом інформації.

Чітко стежить за тиском у пляшці
У процесі підтримки свіжості розумна пробка також стежить за тиском повітря у пляшці. Коли негативний тиск досягає -0.02 МПа, система автоматично починає відкачувати повітря, відновлюючи найкращу атмосферу у пляшці.

Зручне нагадування
Після відкачування повітря LED-дисплей автоматично перейде у режим підрахунку днів. Починаючи з "d00", кожні 24 години він буде перемикатися на "d01, "d02" і т.д. Зручна індикація нагадує, скільки часу пляшка зберігається і не дозволяє вам про неї забути.

Допомагає вибрати найкраще місце для зберігання
Крім статусу роботи та часу зберігання, LED-дисплей розумної пробки Circle Joy вміє показувати температуру навколишнього повітря та стежити за її змінами, дозволяючи за допомогою цих даних вибрати найкраще місце для зберігання заповітної пляшечки. Крім того, тривалим натисканням на кнопку можна перемикатися між показом у °C та °F.

Розумне розпізнавання перекидання
Під час відкачування повітря при нахилі пляшки на кут понад 45°С  спрацьовує функція захисту від перекидання, автоматично припиняючи відкачування повітря, щоб з ним випадково не відкачати рідину та запобігти її потраплянню у внутрішні компоненти. Після вертикальної установки пляшки відкачування повітря автоматично відновиться.

Спеціальна пилозахисна кришка
У вакуумній пробці Circle Joy спеціально передбачена силіконова вставка на основі та спеціальна пилозахисна кришка. Разом вони виключають потрапляння всередину пляшки або механізмів пилу, або інших забруднень, здатних зіпсувати смак та якість вина.

Якісна нержавіюча сталь
Корпус пробки виготовлений із харчової нержавіючої сталі AISI 304, яку від інших сталей відрізняє міцність та стійкість до деформації. Тактильний візерунок на її поверхні покращує зовнішній вигляд пробки та надає їй приємної фактури.

Компактний акумулятор із швидкою зарядкою
Для роботи вакуумної пробки Circle Joy використовується екологічний літієвий акумулятор із стійким виведенням та тривалим часом роботи. Зручний порт USB дозволяє швидко зарядити її від будь-якого доступного джерела.

Цілком безпечні харчові матеріали
У конструкції вакуумної пробки Circle Joy використовується відповідний передовим санітарним стандартам харчовий силікон, який забезпечує щільну герметизацію, при цьому не впливаючи на смак вина.

Характеристики

Тип
Вакуумні пробки
Розміри
46 x 86 мм
Колір
Чорний
Гарантія
12 місяців
Артикул
CJ-JS03
Модель
CJ-JS03
Джерело живлення
Від акумулятора
Напруга
3.7V /5W

Вакуумна пробка для вина Xiaomi Circle Joy Electric Vacuum Stopper (CJ-JS03) Black

Вакуумна пробка для вина Xiaomi Circle Joy Electric Vacuum Stopper (CJ-JS03) Black
Ціна:
999 грн.
Ітого:
Про покупця